Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesgondozással kapcsolatos...

Terhesgondozással kapcsolatos leleteket megtartottátok?

Figyelt kérdés

Két gyerek után jó nagy pakk van, fognak ezek még kelleni? (UH, vérvétel, ambuláns lapok stb.)

Kiskönyvet gondoltam elrakni emlékbe..


2022. márc. 2. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Mindkettejüknek egy db mappája van, ebben benne van a terhesgondozástól kedzve a védőnői státuszokig minden papír. Kelleni szinte biztosan sosem fog, de emlékbe egyszer majd átfutni biztosan izgalmas lesz, talán nekik is, azért egy lapos A4-es mappát nem olyan bonyolult tárolgatni, nem egy kölöztető doboznyi cuccról beszélünk :D De ha te úgy érzed, dobd ki nyugodtan, kelleni nem fog.
2022. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megtartottam, nem nagy helyet foglal 2 vékony mappa
2022. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, minden papír megvan. A kicsi beteg, annyi kontroll papírja van, mint a 3 terhességnél összesen nem, de ezeket sem dobtam ki.
2022. márc. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, a legkisebb fiókban elfér.
2022. márc. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!