Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a nő nem jár terhesgondozás...

Ha a nő nem jár terhesgondozásra és otthon szül, később ellenőrzi bárki, hogy a vér szerinti szülő neveli e a babát?

Figyelt kérdés
Ez elméleti kérdés, de ha valaki mondjuk szül egy babát, akit addig úgymond eltitkolt mindenféle bürokrácia elől, majd szülés után mégiscsak anyakönyvezetőhöz megy, hogy intézze a papírokat, akkor ellenőrzi azt bárki, hogy valóban ő e az anya? Vagy ha odaadná egy másik nőnek, és ő azt mondaná ez az én babám, most szültem, akkor simán anyakönyveznék a babát a másik nő gyerekeként? Most azt hagyjuk, hogy ellenőriznek e környezetet vagy bármit, engem tényleg csak az érdekel, hogy dns szinten utána megy bárki annak, hogy a gyereknek ki a vér szerinti anyja?
2021. nov. 21. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Előfordulhat, az biztos hogy rögtön védelembe lesz véve a gyerek.
2021. nov. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Elviszik mint s pinty. Nemrég volt is példa rá!
2021. nov. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem elég egy nőgyógyászati vizsgálat, ami alátámasztja a közelmúltban lezajlott szülést.
2021. nov. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy egyértelmű egy orvosnak, hogy tényleg szült e a nő, vagy sem, nem ez a kérdés lényege most. Milyen jogcímen viszik el a gyereket, ha tegyük fel egészséges, és az anya azt mondja, hogy mondjuk nem is vette észre, hogy terhes, ezért szült otthon?
2021. nov. 21. 14:32
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
4es, azért mert nem hívott azonnal mentőt mikor beindult a szülés, vagy utána nem ment azonnal kórházba.
2021. nov. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
4, kiskorú veszélyeztetése címén.
2021. nov. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben azonnal kórházba kell menni. Ha meg csak úgy felbukkan az egy gyerekkel hogy Hello otthon szültem, nem jártam gondozásra 100%, hogy megvizsgálnak. Eleve azonnal látják, ha valaki nem szült és onnantól bukta.
2021. nov. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kiskorú veszélyeztetése ha nem működik együtt a kismama a védőnővel... Amit ugye már terhesen is kell!!!


Nemrég volt hasonló kérdés, fél idős terhesen nem járt terhes gondozásra sehova....

2021. nov. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a kórház intézi az anyakönyvezetéshez a papírokat is.. Nehezen csattogna be a delikviens gyerekkel a karján, hogy megtegye..

A védőnő a környezettanulmányt, majd a baba állapotát felügyeli, a gyerekorvoson felül. Enélkül szintén nehezen menne a dolog,hogy a vérszerinti vagy más neveljen csak úgy random egy babát..

2021. nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

10es



Pont rá gondolok Én is!

2021. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!