Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjed/párod maradt otthon...

A férjed/párod maradt otthon a babával?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok, mi volt az oka, hogyan működik?
2022. márc. 8. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Az oka az volt, hogy ugye ő az apja, vagyis az egyik szülő a kettő közül. Úgy működik, hogy én elmegyek itthonról, ők ketten meg maradnak. Az a tapasztalat, hogy apuka is épp olyan épkézláb felnőtt ember, mint én, így természetesen nem probléma számára a saját gyermekével töltött idő.
2022. márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Fel éves korától ő van itthon vele, szuperül megy.

Neki akkor pont megszűnt a munkahelye, én pedig vissza tudtam mennyi az enyémre.

Annyi, hogy közel dolgozom, nagyon, délután négy után öt perccel itthon vagyok minden nap, és délben is haza járok.

Nem szoptattam, az is hozzá tartozik.

2022. márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem nálam, de a barátnőméknél, mikor betöltötte a 2 évet ő visszament dolgozni, a férje maradt otthon. A gyereket rendben ellátta, gyönyörűen elkezdett beszélni, mert apa a gügyögést "nem értette". A házimunka, főzés ugyanúgy rámaradt.
2022. márc. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesóméknál volt így, a gyerek fél éves korában anyuka visszament dolgozni, apuka meg maradt GYED-en. Anyagilag nekik így jobban jött ki (sokkal), a gyerek meg apukával nagyon jól elvolt. Nekik jól működött.
2022. márc. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem lenne rossz ötlet ha bevezetnék kötelező jelleggel. 1 éves kortól anya vissza munkába, apa meg maradhatna otthon.
2022. márc. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Első, nem értem miért támadsz, szerintem is egy felnőtt férfi képes rá, semmi uszítás nem volt a kérdésemben. De benned ezek szerint van némi feszkó, a többiek tök normálisan tudtak válaszolni...
2022. márc. 8. 17:05
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
1es, gondolom arról van szó hogy anyuka megy vissza dolgozni, apuka meg marad otthon a gyerekkel.
2022. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem Magyarországon élek. A nyelvtanfolyamon, ahova jártam volt egy 3 gyerekes francia pasi, aki haztartasbelikent nevelte mindhárom gyereket a kezdetektől. Anyuka pár hetet volt otthon mindegyikkel, aztán ment vissza dolgozni. Nagyon jól megvoltak
2022. márc. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!