Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki komolyabb egyetemi végzett...

Aki komolyabb egyetemi végzettséget szerzett, hogyan egyeztette ezt össze a gyermekvállalással?

Figyelt kérdés

Gondolok itt 10-12 féléves nehéz szakokra, pl jogász, orvos. Mikor vállaltatok gyereket? Egyetem alatt vagy után?


A saját szituációm az, hogy amennyiben elvégzem, még 3 év munkatapasztalatra és szakvizsgára van szükségem a kívánt végzettség megszerzéséhez. Ha jól haladok, még mindig 30 alatt leszek akkor, de egészségügyi problémák miatt jobb lenne előbb elkezdeni a babaprojektet.


Kíváncsi vagyok, hogy kinél hogy alakult ez?



2022. márc. 9. 18:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
97%
A sogornom orvos, 33 evesen szulte az elso fiat, par evre ra szakvizsgazott, majd szakvizsga utan szulte a masodik gyereket.
2022. márc. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kérdező ere kérdésre nincs jó válasz,egyedül te tudod eldönteni ahogy láthatod mindenkinek máshogy csinálta.
2022. márc. 10. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, nyugodj meg, ebből max egy, ha orvos. Vagy annyi sem, jó eséllyel van, amelyiknek gyereke sincs.
2022. márc. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
98%

Miért lenne bárkinek érdeke egy ilyen kérdésnél hazudni?

Az orvosok sem ufók, hanem emberek, pont ugyanolyan hobbikkal, mint mások. Miért ne olvashatna gyakorit? Ez is ugyanolyan időtöltés, mint a festegetés vagy a számítógépes játékok.

2022. márc. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
90%
Most jelentkeztem a nyilvános védésemre (PhD) és most kezdtünk bele a babaprojectbe. 31 éves vagyok. Egy évvel korábbra terveztem a védést is meg a babát is, de elcsúsztunk. Ha újrakezdhetném, akkor sem időzíteném máshogy. Túl sok ismerősöm van, aki elment szülni és aztán már nem is fejezte be a képzést végül. Sokat filóztam, hogy nem lett e volna jobb fiatalon, mi lesz ha még hónapokig nem jön össze..stb.. de bízom a legjobban..
2022. márc. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
96%
13-as, attol, hogy valaki 6 evig jart egyetemre ( nem 5, mind mondjuk en ) attol meg ugyanolyan ember am. Ugyanugy van internete, meg tudja nyitni a gyakorit, van kerdese, mert attol, hogy valaki felnott fulesz vagy mikrobiologiat kutat, attol meg fingja nincs a gyerekek labgombajarol es kerdez itt.
2022. márc. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!