Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől lehet szorulása a 3...

Mitől lehet szorulása a 3 éves lányomnak?

Figyelt kérdés
Januárban kezdődött, hogy 3-4 naponta kakált, de keveset és nagyon keményet! Normálisan táplálkozik, sok zöldség/gyümölcs, rost. Vizet is iszik eleget, valamint sokat vagyunk levegőn, sokat mozog! Laevolac szirupot adok neki, ami átmenetileg megoldja a problémát, de utána újra visszatér!
2022. márc. 12. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Bilizik már rendesen?


Leírásodból ítélve minden tok jó , arra gondolok nem lehet hogy valami miatt visszatartja és ez miatt dugul be egy idő után ?

2022. márc. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Bolcsis?

Nem érhette öt valami negatív a kakilassal kapcsolatban ? És esetleg ezért nem akar kakilni?

Tehát pszichés dolog van a háttérbe ?


#1 voltam

2022. márc. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Májusban kezdi a bölcsit. Már egy ideje szobatiszta. Utána kezdődött.
2022. márc. 12. 21:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem a kakaó tartalmú dolgok nagyon megfogtak gyerekként. Vagy még az édeség? Lehet valami ilyesmitől is. Utifumaghej egyebkent jó megelozeskent es termeszetes, belekeverheted pl egy kis zabkasaba. Én is ezt használom.
2022. márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A lányomnak is volt, sajnos nekünk ez családi ehettünk mi bármit.

Egy rotavírus után álltbe neki,addig semmi nem használt.

2022. márc. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Derjaderja ***** válasza:

1-gyel értek egyet. Elég ha csak egyszer rossz élményük van, akár valamiért fáj, akár vmi körülmény pl nem mert szólni vagy pelusba szeretett volna, és utána tartogatni kezdik ami ördögi kör.

Lányom a fürdőkádba kakilt és utána szorongott, pedig egy rossz szót nem mondtam vagy gondoltam.

Laevolac-ot javasoltak nekünk hogy a lágyabb széklet miatt újra jobb tapasztalatai legyenek.

2022. márc. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk ugyanez a probléma. Mi már orvoshoz fordultunk mert szörnyű volt nézni ahogy szenved.

Nekünk a sajtot, túrót, csokit, kakaót teljesen ki kellett zárni az étrendből legalábbis egyelőre. Illetve jogurtból hetente 3-4x adhatok egyet. A napi max tej mennyiség is 2dl.

Kaptunk egy port (makrogloxan-t, nem ott élünk nem tudom ott van e) abból kellett adnom neki 3 napig egész adagot ami kipucolta.

Két hete tartsuk ezeket, azóta normális a széklete.


Ne hagyd szenvedni, mi beleestünk abba már hogy mostmar hiába nem kemény de fél, visszatartsa végül bekakil pedig már egy éve szobatiszta.

Remélem tudtam segíteni.

2022. márc. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!