Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a családalapításr...

Mit gondolsz a családalapításra buzdító szlogenekről?

Figyelt kérdés

2022. márc. 14. 21:09
A kérdező szavazást indított:
Meghozzák az emberek kedvét a gyermekvállalásra.
Elveszik az emberek kedvét a gyermekvállalástól.
44 szavazat
1 2
 1/11 anonim válasza:
71%
Nem baj az ha kevesebben élünk a földön.
2022. márc. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Na igen, csak épp nem ott csökken a népesség, ahol kéne - ott inkább növekszik, pedig nem buzdítja őket senki (lásd afrikai éhezők).
2022. márc. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen hidegen hagy, nem egy plakát miatt fogok családot alapítani hanem akkor ha én és a párom jónak látjuk.
2022. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Azt amit a reklámokról általában.

Akinek az kell,hogy lássa a tv-ben,hogy megint van egy új mosószer,ami minden foltot eltávolít... holott 20 éve is volt már legalább 5 különböző márka,ami ugyanezt ígérte. Ennek ellenére minden évben szükséges újakat piacra dobni,mert mégsem jött be a sok hazugság,de az átlag ember mégis megveszi...annak elég indok a szaporodásra egy szlogen.

2022. márc. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég sarkalatos opciókat adtál meg. Szerintem aki nem akar gyereket, az továbbra sem fog akarni, aki pedig igen, az továbbra is igen.
2022. márc. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

"Na igen, csak épp nem ott csökken a népesség, ahol kéne - ott inkább növekszik, pedig nem buzdítja őket senki (lásd afrikai éhezők)."


Hát én nem tudom. Szerintem itt is kva sokan vagyunk. Tömeg tömeg és dugó mindenhol. És emberek, agresszív emberek... Sokkal jobb lenne, ha harmad ennyi ember és kb egytizednyi autó lenne Budapesten is.

2022. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A szavazás amúgy nem teljes, mert pont a legvalószínűbb válasz nincs megemlítve, azaz: teljesen hidegen hagyja az embereket.
2022. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
6: erre nem a népesség csökkenése a megoldás, hanem a falvak fejlesztése, ahonnan most a városba menekülnek az emberek..
2022. márc. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
nem a szlogen a baj.. hanem az, hogy autót hitelre veszünk, házat hitelre veszünk, a többség hitelből jár nyaralni, a többség fizetéstől-fizetésig él, és most már gyereket is hitelre csinálunk.
2022. márc. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

"6: erre nem a népesség csökkenése a megoldás, hanem a falvak fejlesztése, ahonnan most a városba menekülnek az emberek."


Akkor is sokkal kevesebb és sokkal "minőségibb" emberekkel jobb lenne. Akár város, akár vidék.

2022. márc. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!