Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A baratnom 15 en pedig 18...

A baratnom 15 en pedig 18 teherbe esett nem leszek vele szemét es nem akarom elhagyni. Viszont a babat megszeretne tartani. Ti mit csinalnatok a helyemben?

Figyelt kérdés

2022. márc. 14. 22:52
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy, hogy felcsináltad! Viszont tényleg szép dolog, hogy nem akarod elhagyni, ne is hagyd el! Egyébként meg ahogy 10-es írja, illetve, ha lesz gyámja, akkor ő is eljárhat majd a gyerek nevében.
2022. márc. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
88%

Nem leszek szemét.. 🙄 Ecsém..

ki a franc lóbálta be a lompost védekezés nélkül? Még legyen hálás neked amiért nem veszed fel a nyúlcipőt?

2022. márc. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
58%
15 éves lányom 18 évessel lenne együtt már ott keresném az ásót, de ha még fel is csinálná, akkor az fix, hogy a férjemhez járhatnék majd beszélőre...
2022. márc. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
25%
Én alig 16 évesen lettem terhes védekezés mellett. Szombaton lesz 1 éves a kislányom. Nem tudom, hogy mi lett volna ha elvetetem, de annyira megváltozott az életem mióta ő létezik. Csoda. 14 éves korunk óta vagyunk együtt a barátommal, 1 évvel idősebb mint én. Igazából kérdező, meg kell tanulnod a “tetteddel” együtt élni, átgondolnod, majd józan és ésszerű döntést hoznotok. Tisztelem, hogy a barátnőd mellett állsz, ez becsülendő. Gratulálok és nagyon sok boldogságot❤️
2022. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
76%
Hát persze, hogy meg akarja tartani a csupasz seggére. Ja bocsi, akarom mondani anyuci meg apuci pénzére. Nos ez nagyon nem így működik. Ha már ahhoz volt elég felnőtt, hogy széttegye a lábát védekezés nélkül, akkor a felneveléséhez is legyen az, ne a szülőktől várja/várjatok a megoldást, nekik ugyanis nem kötelességük a ti hülyeségeteket és felelőtlenségeteket finanszírozni! Hatalmas ötlet amúgy gyerekként gyereket szülni… épp hogy elballagott a leányzó, de végülis jó lesz az a 8 általános is..
2022. márc. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
44%

#15

14-es vagyok. Ha úgy vesszük, nekem is csak a 8 általános volt meg, mikor terhes lettem. Manapság ez sincs meg sok embernek. De! Magántanuló lettem idén szeptembertől, mert tavaly még online volt, így meg tudtam oldani. Nem áll meg az élet gyerek mellett.

2022. márc. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Valóban jó fej gyerek vagy, hogy nem hagyod magára és mellé állsz, de ez a kislány rettentő buta. 15. Te jó ég. Ha belegondolok, hogy milyen a legtöbb 15 éves, meg milyen voltam én 15 évesen, annyira sajnálom szegényt, hogy nem látja még, hogy milyen nagy hülyeséget csinál. 29 évesen lettem anya, bár lettem volna korábban is, de nem 15 évesen. Annyit változik és érik az ember.. A javát nem a baba, hanem a természetes dolgok miatt, amit az élet és az idő ad, a felnőtté válást, a tapasztalást.. Itt a válaszoló tini anya egyébként dicséretre méltó azért, mert megy tovább és nem adja fel és megpróbál felhőni a feladathoz, de sajnos ő a ritka kivétel. Szegény barátnőd meg egyelőre abban a fázisban van, hogy azt hiszi... És azért az sem biztos, hogy te ott leszel még velük 3 év múlva.
2022. márc. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
17 es mert gondolod azt hogy az en baratnom nem a kivetelbe tartozik? Azt se tudod ki ő nem kell itt senkinek itelkeznie xd akik meg a ciganyokat hozza szoba: ott mar 12 evesen a 3 gyereket szuli a Rafael Hurrem Dzsesszika az Ármando Selim Hugo Bossnak! Es eszuk be sem jut ide irni barmilyen kerdest is!😉
2022. márc. 16. 15:48
 19/36 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy ő is kivétel, ne xd-zzél már nekem légyszíves. Azért próbál az ember veled szépen beszélni, és nem hozzád vágni, hogy 18 évesen teherbe vágtál egy 15 éves gyereket, úgyhogy üljél le szerintem. Nem kell felfújni magad. Okos lány 15 évesen nem tartja meg a gyereket, úgyhogy azért annyira mégsem szuper a csaj. A helyzetből lehet kihozni a legjobbat, mint itt egy lány, de engedd már meg, hogy az átlaghoz hasonlítsalak titeket, mert belőlük van több. Az átlag meg az, hogy 18 éves apa és 15 éves anya kapcsolatból, ahol gyerek is lett, nem sok jó szokott kisülni. Hisztikirályfi.
2022. márc. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
20%
Gratulalok❤️En is 15 evesen szultem, ennek mar 6 eve🥰 a kislanyom koszoni szepen, jol van
2022. márc. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!