Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért rossz az egyedülálló...

Miért rossz az egyedülálló anyaság? Meddig éltetek egyedülálló anyaként? Mi volt a nrhézség a párkeresésben?

Figyelt kérdés
2022. márc. 15. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem ideális, de nem feltétlenül rossz. A kérdés úgy hangzik, mintha kötelező jelleggel társat kéne keresni. Nyilván akkor rossz, ha az apa kivonul a gyerek életéből (ha egyáltalán benne volt).
2022. márc. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Derjaderja ***** válasza:
60%
Nem értem, 2-es, mért ne kellene. Nem ettől függ a szerelem és a szeretet sem.
2022. márc. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
A 2es válaszoló vagy férfi aki most azt hiszi jól megmondta vagy nő aki gyerek nélkül sem kell a kutyanak se.
2022. márc. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Jó tudni hogy elmenekult mivel épp itt fekszik mellettem 🤷‍♀️
2022. márc. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
5ös neked mi bajod van??? Mitől ilyen kis megkeseredett a lelked,hogy úgy érzed idegen embereket kell bántanod?
2022. márc. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

7es provokalni akar, én jelentettem. Valószínűleg egyedülálló és így éli ki a frusztraciojat 🤷‍♀️ De látod, szerinte én is, egyedülálló vagyok és csak felcsinaltak, igaz épp egy hete költöztem össze a párommal, gyermekem apjaval és nagy szerelemmel várjuk a kisfiunkat pár héten belül.

A kerdezonek azt tudom írni hogy pl az én fodraszomat 7 hónapos terhesen hagyta ott a párja, mesélte hogy nagyon nehéz volt neki mert ráadásul a szülei sem élnek már, testvérei is mind gyerekesek, hazasok, nem értek rá neki segíteni, ő végül a facebookon talált egy potnagyit a kislanyanak aki azóta is rendeteget segít neki, vigyáz rá amíg ő dolgozik stb és 3 év után most meselte hogy párra talált.

2022. márc. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

Kerdezo, nem rossz, nem konnyu persze, de nem rossz. Millioszor jobb mint egy rossz kapcsolatban, meg a gyereknek is jo, ha nem ugy no fel, hogy a szulei allandoan veszekednek, mint anno az enyemek.


7 eve vagyok egyedulallo anya, nem zavar, nagyon jol megvagyunk. Ha jon valaki jon, ha nem, nem. Nem rossz egyaltalan.

2022. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
2-eske, nyuszika, nem állnak veled szóba a nők, és most majd jól bosszút állsz rajtuk? Képzeld, és gyerekkel találtam magamnak párt, neki is van gyereke, és valószínűleg százszor külömb, mint te, aki nem kellesz senkinek.
2022. márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
20 év után váltam el, két kisgyerekkel. Először nagyon nehéz volt lelkileg is persze a kudarcot feldolgozni, meg ijesztő is, hogy egyedül vagyok ugyanarra a felelősségre. De van jó oldala is, hogy senkinek sem kell megfelelni, senki nem kéri számon, ha nem vagy tökéletes, ha csak úgy csinálod a napot, ahogy sikerült (max. önmagad:)). És azért büszke is vagyok magamra, hogy nem csak túléltem, hanem nagyobb részt még élvezem is továbbra is az anyaságot. Hál'Istennek van saját lakásom, elég jó a fizetésem, a szüleim egészségesek (ettől rettegek), és sok az őszinte jó barátnőm, akik végig tudtak hallgatni és támogatni. És persze sokat segítettek a gyerekek abban, hogy mindig adtak és nem volt időm elmerülni az önsajnálatban. Másfél éve új párom is lett, aki egyáltalán nem volt nehéz "összeszedni". És akadt volna még bőven jelentkező - tapasztalatom szerint elég ha bevetsz némi optikai tuningot és már a metakommunikációddal jelzed, hogy szabad préda vagy... Na de gyerekekkel az ember már nem akar átjáróházat vagy szappanoperát, épp elég volt nekik a válás. Ezért bár nehéz volt a logisztika, hogy kihagyjam őket belőle, próbáltam nagyon óvatos lenni és biztosra menni, nem a szeretetéhségemre hallgatni. Egyelőre úgy néz ki, jól választottam... vagyis kicsit lejjebb adva azért már az álmaimból, ha ez is kitart még 19 évig, akkor már elégedett leszek :D
2022. márc. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!