Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki 37-38 év...

Van itt olyan, aki 37-38 év fölött szülte az első gyermekét? Ha igen, mikor, és hány gyereke lett?

Figyelt kérdés
Szívesen olvasnék arról, hogy miért húzódott el a gyerekvállalás, illetve mennyire szorongott a késői babavárás miatt.

#terhesség #késői babavárás
2022. márc. 17. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

38,40 és 42 évesen. Az utolsón azért már gondolkodtunk,de nagyon akartuk és belevágtunk.

Egy rossz kapcsolatból keveredtem ki 30on túl,mire megtaláltam az igazit,elmentek az évek,de megérte. Szorongtam a teherbeesés miatt,de ahogy beállították a pajzsmirigyemet össze is jött az első baba,én pluszban próbáltam magyon egészségesen étkezni,hátha segít :) minden egyes terhesség egyre nehezebb volt, nem volt úgy extra gond,kicsit a cukor szórakozott,csak én éreztem így. Sok sikert :)

2022. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

37 múltam, amikor megszületett 2020-ban. 2015-ben ismerkedtünk meg, én akkor voltam 32. Én szerettem volna már előbb gyereket, de az előttevaló hosszabb kapcsolatom 2012-ben ért véget, amikor 29 voltam. Utána sokáig nem találtam senkit, közben külföldön is dolgoztam. Nem hozta az élet.

2017-ben kezdtünk próbálkozni, az akkor már férjemmel. Gyorsan kiderültek problémák (PCOS, endometriózis, Hashimoto). 2018-ban műtöttek, majd 3 inszemináció után, végül 2019-ben az első lombikkal jött össze a kislányunk. Több okból, de több gyerekünk nem lesz.

2022. márc. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez életkor, meg megfelelő társ megtalálása,munkahely,pénz sok mindentől függ
2022. ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is az a baj, hogy nem találtam megfelelő társat, aztán a körülmények sem úgy hozták. Kicsit el vagyok keseredve, hogy 35 évesen még nem tartok ott, hogy kilátásom lenne a családalapításra a következő 1-2 évben.
2022. ápr. 26. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!