Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy nő mindenne...

Szerintetek ha egy nő mindennel jobban akar gyereket, akkor bele fog vágni egyedül is, vagy talán nem is akarta annyira? Hogy lehet neki segíteni hogy engedje el?

Figyelt kérdés

Van egy közeli rokonom, aki elvileg mindennel jobban akart gyereket, de már 45 éves, így kicsúszott az időből. Rengetegszer sir emiatt nekem is, minden második szava ez, berendezett egy gyerekeszobát, van ott egy élethű játékbaba cumisuveggel…

Azért nem lett, mert 32 éves kora után már nem talált magának párt… azóta egyedül van.

Felmerült bennem hogyha én ennyire akarnék, hogyha ez lenne az életem értelme, akkor elmennek egy spermabankba… de benne fel sem merült, csak minden második szava ez, kb 8 éve.

Mivel sajnos depresszióra es szorongasra hajlamos a család en tudom hogy jobb így neki hogy nem lett, mert úgysem bírta volna a nehézségeket… próbálom valahogy vigasztalni, de ő a mai napig csak erről beszél…

Konkrétan en is szeretnek gyereket, nekem még bőven lehetne is, de a szorongasom miatt tudom hogy nem lehet es nehezen, de elfogadtam. Nem tudom mivel lehetne megvigasztalni, vagy hogy miért nem vállalt akar egyedül ha ez volt minden vágya…


2022. márc. 21. 12:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
60%

Mindig vágytam babára,de ahhoz meg kellett találnom azt a társat,akivel szívesen vàllalom.


Nos,sokáig azt mondták,hogy nem lesz gyerekem. 6 éves kapcsolatból nem is jött össze.


Majd megismertem az életem értelmét,akivel 8 hónap után összejött. Sokkolt mind a kettőnker,de úgy döntöttük vállaljuk.


Most jelenleg ott tart a dolog,hogy ő teljesen zavart,és ha az égiek nem segítenek,egyedül fogok maradni a babánkkal. Borzasztóan fáj…


De!! nem biztos,hogy bármikor adott lett volna nekem ez a lehetőség. Azt tudom tanácsolni,hogy fontold meg ezt a baba dolgot,mert egy idő után az embernek késő lesz.


Vagy esetleg örökbefogadás?

2022. márc. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%

Ha anyagilag megteheti, megtehette volna, hogy egyedül is felnevelje a gyereket, akkor én sem értem, miért nem ment el spermabankba. Én is ezt csináltam volna. Nincs abban semmi rossz. Nyilván nem ez az ideális család, de legalább lett volna gyereke.

Az más, ha valakinek egyedül nem férne bele a gyerek anyagilag, és ezért nincs. Nem talált olyan pasast, akivel lehetne, egyedül meg nincs annyi pénze. Sajnos van ilyen is.

2022. márc. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%

A rokonod beteg - a berendezett gyerekszoba miatt mondom, ez messze több, mint ami normális.

Amúgy én is akartam gyerekeket, de nem találtam párt hozzá. Spermabank soha nem merült fel bennem, az örökbefogadást inkább el tudtam volna képzelni.

Most már teljesen elengedtem ezt a dolgot, és már nem is vágyom rá.

2022. márc. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
46%

"Felmerült bennem hogyha én ennyire akarnék, hogyha ez lenne az életem értelme, akkor elmennek egy spermabankba… de benne fel sem merült, csak minden második szava ez, kb 8 éve."


Vagy nem. Tudod először is épeszű ember nem egy akármilyen gyereket akar, hanem a partnerével közös gyereket. Masodszor tizenéves lehetsz agyilag, ha azt hiszed, ez ilyen könnyen működik, hogy bemegy a spermabankba aztán onnan a kész csecsemovel távozik.

2022. márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy tele van megbánással, de lehet harmincas évei alatt még úgy volt vele, hátha összejön valaki. Én se akartam volna gyereket egyedül (amióta van, pláne ezt érzem, hogy az egyedülálló anyaság kicsinálna). 40 évesen meg hiába akart volna akár egyedül is, lehet a biológia is közbeszólt volna. 45 évesen meg már biztosan elengedném, inkább keresnék más célt az életembe. Értem én, hogy bánja, de most már mindegy, ezzel a döntésével együtt kell élnie.
2022. márc. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
65%

Spermabankban egyedülálló nőnek nem adnak úgy tudom.

Amúgy elég beteges, hogy berendezett egy szobát játékbabával.

2022. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Mindig nagyon akartam gyereket, aztan 33 evesen volt egy akkori parom, akivel nem volt nagy a szerelem, lett gyerekunk, akit o is akart (!!), majd par ev mulva lelepett, a gyerekkel nem nagyon foglalkozik, csak mikor kedve tartja.

Nehez igy egyedulallo anyakent, de nem bantam meg, a lanyom az eletem ertelme, es o is boldog, boldogabb mint sok helyen ahol allandoan veszekednek az egyutt elo szulok (mint anno az en gyerekkoromban), es semmiben nem szenved hianyt.

2022. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

4, te normális vagy? Ki gondolja azt hogy a bankból kész csecsemővel jön ki?

Rengeteg no vállal így gyereket, sőt sokan 10 lombikot is vállalnak, vagy másik országban beranyat fogadnak.

A rokonomnak minden második szava ez…

Engem aztán kvara nem érdekelne hogy van e mellettem apa, rengeteg férfi lelép, meghalhat, vagy beteg lesz. Akkor kidobod a gyereket, mert nincs apja? Lol

Nehogy mar ne legyen épeszű aki soermabankba megy…

2022. márc. 21. 14:05
 9/30 A kérdező kommentje:
1, en nem fontolom meg, nem akarok meg egy szorongó embert a világon. Pont elég a családom.
2022. márc. 21. 14:06
 10/30 A kérdező kommentje:

Persze, szerintem is beteges hogy vett egy játékbabát cumisuveggel…

Es sztem mártírkodik is kicsit, mert a kemény részét nem bírta volna, de nem tudom mar mit csinaljak mikor egy nap 20x felhozza hogy neki nem lehetett gyereke…

2022. márc. 21. 14:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!