Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy nő mindenne...

Szerintetek ha egy nő mindennel jobban akar gyereket, akkor bele fog vágni egyedül is, vagy talán nem is akarta annyira? Hogy lehet neki segíteni hogy engedje el?

Figyelt kérdés

Van egy közeli rokonom, aki elvileg mindennel jobban akart gyereket, de már 45 éves, így kicsúszott az időből. Rengetegszer sir emiatt nekem is, minden második szava ez, berendezett egy gyerekeszobát, van ott egy élethű játékbaba cumisuveggel…

Azért nem lett, mert 32 éves kora után már nem talált magának párt… azóta egyedül van.

Felmerült bennem hogyha én ennyire akarnék, hogyha ez lenne az életem értelme, akkor elmennek egy spermabankba… de benne fel sem merült, csak minden második szava ez, kb 8 éve.

Mivel sajnos depresszióra es szorongasra hajlamos a család en tudom hogy jobb így neki hogy nem lett, mert úgysem bírta volna a nehézségeket… próbálom valahogy vigasztalni, de ő a mai napig csak erről beszél…

Konkrétan en is szeretnek gyereket, nekem még bőven lehetne is, de a szorongasom miatt tudom hogy nem lehet es nehezen, de elfogadtam. Nem tudom mivel lehetne megvigasztalni, vagy hogy miért nem vállalt akar egyedül ha ez volt minden vágya…


2022. márc. 21. 12:52
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Istenem 😂
2022. márc. 21. 15:09
 22/30 A kérdező kommentje:

Az az en választásom volt kiscsillag, mert azt élvezem ha az összes “férfit” visszautasíthatom es nem is vonzodom hozzájuk.

Egyet csettintek es itt lenne amennyit te el sem tudsz képzelni.

De te csak a kérdésre koncentrálj, különben jelentve leszel szivem.

2022. márc. 21. 15:20
 23/30 anonim ***** válasza:
42%
Te már jelentve vagy.
2022. márc. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
76%
Rosszul tudod szóval ne oszd az észt. Van ismerősöm, elmúlt 40 éves, egyedülálló, sajnos nem talalta meg az igazit. Nagyon szeretett volna gyereket ezért belevagott a lombikba egyedül de 2 sikertelen kezelés után nem kap többet mert "nem jár" több. Új szabalyozas van. Spermadonortol is csak házas vagy bejegyzett ellettarsi kapcsolatban élő kaphat anyagot. Teljesen friss infók, kb két hetesek. Te könnyen osztod az észt, szerinted ilyen könnyű lenne hogy besetalok a spermabankba azt jolvan???
2022. márc. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

26, 😂 juj es ugyan mire fel? Most kaptam egy uzit hogy inkább nem ir ide mert túl sok itt a …

Hat ennyi a véleménye rólad.

2022. márc. 21. 15:46
 26/30 anonim ***** válasza:
57%
Teljesen normálisan válaszoltam a kérdésedre, és jössz ezzel az undorító stílussal hát gratulálok.
2022. márc. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
57%
VOLT lehetőség. Már nincs! Az új törvény nem ad lehetőséget. A homoszexuálisokat akarták kizárni, így sikerült minket, egyedülállókat is😥 Barátnőm egyébként már a meddőségi kivizsgálást se kezdhette meg férj és házassági anyakönyvi kivonat nélkül. Mindkettőt be kellett mutatni.(38 éves volt.)
2022. márc. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%

27!


Nincs új törvény, még mindig régi van érvényben

2022. márc. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
57%

Ha annyira akarnék gyereket, hogy belecsavarodom, akkor vállalnék. Bárhogy. A más nem akkor, keresnék valami szexpartner keresőt is ordas kamukkal felcsináltatnám magam. Sosem várnék apukától semmit, nem is tudná, hogy a gyerek létezik, azt sem bánom, ha én sem tudom ki az apja... Most ezt csak erős feltételes módban mondom, de ja. De én tudom magamról, hogy érzelmi és anyagi téren is megtudok neki adni mindent, egyedül is.

Az más kérdés, hogy majd amikor a gyerek az apjáról kérdez, mit mondanék... :D

Szerintem küldd el pszichológushoz.

2022. márc. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Hát igen, a minden tele lenne nagyon szép férfiakkal, akkor ez még sokkal jobb megoldás lenne, mint a lombikozás, de én csinos nőként is alig találok jó pasit, ha konkrétan arra keresnék, hogy teherbe ejtessem magam eggyel, az tuti nagyon nehéz lenne.

De ő aztán nagyon nem ilyen típus, ahogy mondtam régóta part sem talált…

Sztem annyi előnye van annak hogy nincs gyereked es ezeket o is érzi, nem értem miért nem fókuszál erre.

2022. márc. 21. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!