Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy nő mindenne...

Szerintetek ha egy nő mindennel jobban akar gyereket, akkor bele fog vágni egyedül is, vagy talán nem is akarta annyira? Hogy lehet neki segíteni hogy engedje el?

Figyelt kérdés

Van egy közeli rokonom, aki elvileg mindennel jobban akart gyereket, de már 45 éves, így kicsúszott az időből. Rengetegszer sir emiatt nekem is, minden második szava ez, berendezett egy gyerekeszobát, van ott egy élethű játékbaba cumisuveggel…

Azért nem lett, mert 32 éves kora után már nem talált magának párt… azóta egyedül van.

Felmerült bennem hogyha én ennyire akarnék, hogyha ez lenne az életem értelme, akkor elmennek egy spermabankba… de benne fel sem merült, csak minden második szava ez, kb 8 éve.

Mivel sajnos depresszióra es szorongasra hajlamos a család en tudom hogy jobb így neki hogy nem lett, mert úgysem bírta volna a nehézségeket… próbálom valahogy vigasztalni, de ő a mai napig csak erről beszél…

Konkrétan en is szeretnek gyereket, nekem még bőven lehetne is, de a szorongasom miatt tudom hogy nem lehet es nehezen, de elfogadtam. Nem tudom mivel lehetne megvigasztalni, vagy hogy miért nem vállalt akar egyedül ha ez volt minden vágya…


2022. márc. 21. 12:52
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%
Minek írtad ki a kérdést, ha nem fogadsz el negatív válaszokat?
2022. márc. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Milyen negatív válasz? Az hogy a spermabankból nem kész csecsemővel jönnek

ki a nők? Lol

2022. márc. 21. 14:17
 13/30 anonim ***** válasza:
24%
Igen, drága unintelligens kérdező, veled ellentétben én normális vagyok. Eleve ne, szólok bele más életébe, nem teregetem ki az életét az interneten és nem képzelem azt, amit te magadról, hogy te aztán mindent tudsz és mindent jobban. Tipikus kamasz gondolkodás a tiéd.
2022. márc. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező! Higgadj le, senki nem bántott, Magyarországon valóban nincs lehetőség se donorspermára, se lombikra egyedül. Igen, külföldön esetleg, de az se olyan egyszerű és főleg nem kevés pénz. Egyébként pont ilyen helyzetben vagyok, csak 40évesen. Tudom, mit beszélek. Én most belevágok egyedül, de nem egyszerű. Jól írta az egyik válaszoló. Egy darabig mindenki abban reménykedik, a párjától lesz, akit szeret. Nem könnyű elfogadni, hogy azt már el kell engedni, és így le lehet csúszni arról, hogy legyen. Én tudom, hogy nem bírnám ki, hogy ne legyen, ezért hoztam egy döntést. A gyerekszoba játék babával egyértelműen pszichológusként kiált. Az már nagyon nincs rendben.
2022. márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Na erre a szintre nem érdemes lemennem. Szevasz
2022. márc. 21. 14:47
 16/30 anonim ***** válasza:
47%
Esküszöm pár éve olvastam talán a házipatika oldalán, hogy 35 fölötti egyedülálló nők is mehetnek spermabankba.
2022. márc. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

14, en itthon is olvastam hogy van lehetőség… ugyan miért ne lenne?

Persze lehet hogy tényleg nincs annyira nem mentem bele, de akkor az nagyon sz.r törvény. Mivel nekem 28 évesen meg soha nem volt kapcsolatom es nem is akarok, így ha mégis szeretnek gyereket 35 felett tuti hogy elmennek spermabankba. Sztem sokszor meg jobb ha egy No egyedül nevel, mint a mai házasságok többségében…

Nekem sokkal jobb lett volna ha nincs ott az “apám”

A rokonommal kapcsolatban meg nem tudom mit mondjak neki, en is tudom hogy a műbaba mar veszélyes. De pszichologushoz nem akar menni. Nekem panaszkodik es sir.

2022. márc. 21. 14:57
 18/30 anonim ***** válasza:
44%

16!


Mehetnek, igen. A törvény úgy szól, hogy egyedülálló nő is jelentkezhet ha egészségügyi ok vagy a kora kizarja a természetes úton való teherbeesest.

De: épeszű nő nem egy gyereket akar. A parja gyerekét akarja, családot akar. Egyedulallo anyának lenni nem buli, es normalis ember nem vállal tudatosan egyedülállókent gyereket. Arról nem beszélve, hogy egy lombokprogram azért nem egyszerű. Se testileg, se lelkileg, se anyagilag. Egyedül belevagni és vegigcsinalni....

2022. márc. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt a rokonodnak, hogy együttérzel vele meg minden, de neked már sok ezt hallgatni, neked is megvan a magad baja, nincs kedved még az övét is hallgatni. Mondd neki, hogy van nekem is elég bajom, hidd el. Ha nincs is semmi gondod, akkor is mondd ezt, ezzel elejét tudod venni, hogy folyton panaszkodjon.
2022. márc. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
19, mondtam mar hogy nem lesz te nyomi. Nem bírsz olvasni?
2022. márc. 21. 15:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!