Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem akarok gyereket, de ha...

Nem akarok gyereket, de ha latok egy normalis ferfit gyerekkel, akkor az van bennem : vele miert nem talalkoztam hamarabb hogy tolem legyen az a gyerek? Miert van ez?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkan van ilyen. De ha olyan ferfit latok, aki kene nekem, es latszik rajta hogy normalis, szep eletuk van, akkor miert erzem azt hogy barcsak velem lenne a szep elete meg tolem lenne gyereke, ha nem akarok gyereket?


Lehet akarok legbelul csak nincs olyan ferfi az eletemben, akivel igy ereznek?


2022. márc. 25. 23:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Megmondom oszinten, irigy vagyok olyankor.
2022. márc. 25. 23:31
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem találtad meg azt a férfit, akinek gyereket szülnél. Ennyi.
2022. márc. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megtaláltad a választ segítség nélkül is. Vágysz valakire, aki megüti a mércét ÉS téged akar. Ez a kettő ritkán áll fenn egyszerre, de nem lehetetlen. Azt tanácsolnám, hogy keresd meg magadban azokat a jó tulajdonságokat, amiket az álompasi is becsülni tud és erősítsd azt az oldalad. Akad majd pasi, aki benned látja az álom partnert.
2022. márc. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

De most is azt erzem soha nem akarok gyereket mert tul nagy teher az elete rolem fuggene!

Miert van ez az erzes ha csak arrol van szo, hogy nem talaltam meg azt akitol szeretnek?

2022. márc. 25. 23:42
 5/13 Derjaderja ***** válasza:
100%
Mert kettős érzéseid vannak a témában. Mint általában a legtöbb embernek a legtöbb témában. Hány éves vagy?
2022. márc. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Sztem egy egészséges nő nem önmagában gyereket akar, hanem családot. Tehát egy férfit, és attól gyereket, és ezt életre szólóan. (Ugyanígy van fordítva is.)
2022. márc. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez idővel majd átalakul benned. Sokunknál kezdődött így. Először csak a helyes apuka tetszik a babával, aztán csak a kerek piros pozsgás babák lesznek halál cukik, aztán hirtelen cukivá válnak a fagylaltal összekent 2 évesek, majd az oviba battyogók a szines csizmában, aztán a szülőkhöz futó általános iskolások..stb.. Mire idejutunk öregedsz pár évet és feltehetően lesz egy olyan kapcsolatod, akire ránézel ekkor és azt mondod: "Szivem én szeretnék gyereket. Ha lehet most rögtön". Nálam legalábbis így történt.. 🤣
2022. márc. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

7, pontosan így volt.

Nekem a babaruha és a babaszoba volt az első, ami tetszett, később a baba meg az apuka :)

2022. márc. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ó igen, a babaszobák is, a bambis tapétával, meg rózsaszín játék sátorral meg hintőpor illattal, amit csak a képhez képzelsz.. (vicces mennyire más képet fest, hajnali 4kor 1 óra alvás után a taknyos zsepivel a kezedben..🤣)
2022. márc. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

7. Igen, pontosan! Amikor egy hónapban negyedszer mentünk be a h&m babarészlegére a férjem megkérdezte, hogy tulajdonképpen én gyereket akarok? Ott rádöbbentem, hogy igen. Pedig előtte úgy gondoltam, hogy majd talán egyszer lesz gyerekem, de ha nem hát nekem ugyan nem fog hiányozni. Aztán a hormonok beindultak és csiribicsiribá most 5 hónapos a fiam :D


Kérdező, akarni fogsz gyereket, ha megtalálod a párod hozzá. Ez szinte mindenkivel így van. Járj szórakozni, élvezd az életet és ne agyalj ezen :)

2022. márc. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!