Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák, ti...

Egyedülálló anyukák, ti hogyan, mikor mikor pihentek?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 1. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Hát már nagyobbak a srácok (7 és 11), nem kell folyton szórakoztatnom és kiszolgálnom őket.
2022. ápr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Bébiszitterem volt az első pillanattól. Plusz neveltem is a gyereket, nem körülötte forgott a vilag
2022. ápr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Bölcsis a kisfiam (2 eves). Hétköznap miután lefekudt aludni fel 9kor tudok pihenni. Hétvégén mikor alszik napkozben, vagy ha az apjanal vagy a mamánal van akkor pihenek, gyerek nélküli programokra megyek.

Amikor még kisebb volt akkor az alvasidejeben pihentem, de szerintem ez akkor is ugy lett volna ha nem egyedülálló vagyok.

2022. ápr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Én csak egy ideig voltam vele kettesben, de abban az időben csak akkor pihentem ha 8kor lefektettem… Hajnalban kelés, bölcsőde, munka, bölcsőde, bolt, haza, fekvés, énidő. Ez volt a folyamatos mókuskerék… Hétvégén olyan programot csináltunk, ami nekem is pihentető volt: buszoztunk, cukrászdáztunk, családot látogattunk. Bár a legtöbb házimunka is hétvégére maradt..
2022. ápr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Miért lettem lepontozva? Más egy egyévessel, akit még nonstop 5 centiről kell nyomozni és persze akkor is bajba keveri magát meg követ a vécére is, és más egy nagykamasz, akinél örülsz, ha hosszas hízelkedésre becsatlakozik ő is a közös társasjátékba. Írd le, téged melyik korosztály érdekel.

Az enyémek mellett már nem kell segítség meg szervezés. Jó, a kicsit még nem hagyom otthon egyedül, de a nagy már egyedül közlekedik, leugrik a kisboltba, ha szeretne valamit vagy én kérem, és segítenek szinte minden házimunkában (ha hajlandóak persze, némi alku szokott lenni...), de ha úgy van, tudnak ennivalót maguk elé tenni, persze már rég tudnak egyedül öltözködni, fejben tartják a leckéjüket... stb. És simán lehet mellettük dolgozni home office-ban, ha épp betegek, és ha én beteg vagyok és szeretnék aludni, vagy pont rámjön a tornázhatnék, telefonon trécselés, vagy wellnesst tartok a fürdőszobában, azt is megértik és békén hagynak. Olyan programokra is lehet velük már menni, ami nekem is kikapcsolódás: kirándulás, mozi, biciklizés, sőt focizni, rollerezni is szeretek. És ahogy nekik is jönnek át barátaik, az én barátnőim is szoktak ilyet. Nekem ez most egy nagyon szép és könnyű korszak, persze van hangzavar és sosincs végre csak hétköznap mindenféle egyéb fejbentartani-való nélkül, de már teljesen belerázódtam, nem igényel különösebb önfeláldozást, és általában inkább pont szeretem a társaságuk. 1.

2022. ápr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!