Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 39 évesen,5 és fél hónapos...

39 évesen,5 és fél hónapos terhesen bevállalnátok egy Szentfoldi zarándoklatot? Még akkor befizettunk, amikor tervben sem volt a baba. Most dilemmázok, menni vagy nem menni. Milyen komplikáció adódhat, ha ezidáig minden OK?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyit kellene gyalogolni?
2010. szept. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

repülőút miatt a nődokit kérdezd

Izrael elég kúltúrált hely jó a kaja biztonságos...

arra figyelj hogy ne eröltesd meg magad legyenek pihis napok is.


vigyél házipatikát ... szerintem rendben van.

2010. szept. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Attól függ, hogy egyhuzamban mennyit mennétek. Én kb. 5 hónapos terhesen voltam görögben nyaralni, naponta 3-4 órát gyalogoltunk, de nekem nem volt fáradságosabb, mint nem terhesen. Viszont legyen nálad mindig elég folyadék és valami ennivaló. És ha fáradtnak érzed magad, pihenj egy kicsit. Ha sokat jelent nektek az út, menjetek.
2010. szept. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az egészet beszéld meg a háziorvosoddal. Nem annyira a nőgyógyásszal, bár vele is, de főleg a háziorvossal, külön kitérve arra, hogy ha nem éreznéd jól magad, túlságosan elfáradsz, stb., akkor mit tegyél, meg hogy mit vigyél magaddal.
2010. szept. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az első babámmal 4,5 hónaposan voltam egy szentföldi, 8 napon úton. Sokat gyalogoltam, de volt olyan nap, amit nem mertem bevállalni, mert az ottani idegenvezető sem ajánlotta. Azóta is bánom, hogy nem jutottam el a Holt tengerhez. Túl sok buszozás és túl sok gyaloglás volt előre jelezve arra a napra. Akkor 26 éves voltam. Most 39,5 éves vagyok és a második babámat várom. Jelenleg a 27-dik hetemet töltöm, de ezerszer fáradékonyabb vagyok, mint akkor. Én most a repüléstől félnék a legjobban, mert mostanában mindenki betegen száll le a gépről. Ha mész, feltétlenül viselj maszkot a repülőn, mert elég ha egy influenzás ül a gépen és megfertőz mindenkit. Nehéz döntés. Én a leleteim ismeretében megbeszélném a házi orvosommal és a szülészemmel.
2010. szept. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Koszonom a segítségeteket. Nehezen tudtam donteni, végul úgy dontottem, nem megyek. Az orvosom egyáltalán nem ajánlotta, de én még mindig igen akartam menni. Végul ezen a héten dontottem úgy, hogy inkább maradok. Elég fáradékony vagyok, gyakran le kell pihennem. Habár nyugdíjasokkal mentunk volna, gondolom a tempó nem lett volna halálos, mégsem akarok reszkírozni. Még egyszer koszi.
2010. szept. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!