Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Délutáni alvás a gyerekkel?

Délutáni alvás a gyerekkel?

Figyelt kérdés

Szoktál vele/velük pihenni te is vagy akkor végzed a házimunkát?

Ciki ha egyszer-egyszer alszom vele én is?


2010. szept. 15. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Néha szoktam. Miért lenne ciki? Pont ma aludtam a kisfiammal délután. Olyan jó volt :-)
2010. szept. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam bizony!

A mi ágyunkban alszunk olyankor.

Miért lenne ciki?!

2010. szept. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Azonos időben néha előfordul,de nem vele együtt! Nem akarom,hogy ehhez hozzászokjon,és a teendőimet hozzá kelljen majd igazítanom!
2010. szept. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Amíg kicsi volt aludtam párszor, de inkább akkor csináltam a dologm, házimunkát.
2010. szept. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
sajnos soha. Egyrészt nem érek rá, rengeteg dolgom van, másrészt pedig annyira felébredek addigra, hogy nem bírok aludni. Volt már, hogy lefeküdtem kicsit, de néztem közben a tévét, nem bírok elaludni. Nem ciki, ha alszol vele, legalább ki vagy pihenve.
2010. szept. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
9,5 hós a fiam és mindig. Így alakult ki. féléves kora körül azért, hogy megaludja a 1,5-2 órát nyugodtan, most azért mert rákapott a cicire (azon alszik el) fogzás, szep.szor. miatt.
2010. szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

21 hónapos, amióta megszületett, minden délután alszom vele együtt.

A házimunkát együtt végezzük.

Nem érzem cikinek.

Rend van, tisztaság van, ki van mosva a ruha, meg van főzve, süti is van, mi kell még.

2010. szept. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Mivel en reggel nyolcra igyekszem vegezni a hazimunkaval, mielott a gyerekek ebrednek, igy meg alhatnek is delben. De nem tudok, mert ket fiam van (21 es 7 honaposak), tiz napbol talan egyszer fordul elo, hogy egyidoben alszanak. Igyhat felebred az egyik, fektetem a masikat, mire o is felebred, addigra elalmosodik az elso, en meg folyamatosan babazhatok.

Amugy ha nem is aludnek, de tuti leulnek pihenni, filmet neznek, neteznek, ha egys

2010. szept. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem ciki! Nagyon kellemes.

Én fősulira járok és az alvásidőt tanulásra szoktam használni. De néha mikor már nagyon fáradt vagyok, akkor nagyon kellemes egy jó nagyot aludni a Kicsivel. Ő amúgy 14 hós. De ha tehetném sűrűbben aludnék vele!!!

Amúgy nálunk is kész a házimunka. Csinálunk szinte mindent együtt. :)))

2010. szept. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én képtelen vagyok nappal aludni, akármilyen fáradt vagyok. Irigylem azokat, akik tudnak, komolyan, néha nekem is olyan jó lenne, csak nem megy :)

Én a délutáni alvás idején olvasok, netezek, rejtvényt fejtek, tévézek, vagy ilyesmi, szóval pihenés van, csak aludni nem tudok.

2010. szept. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!