Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem érzem...

Mit csináljak ha nem érzem magam családtagnak?

Figyelt kérdés
Van egy férjem, egy lányom, és olyan kívülállónak érzem magam . Tudom hogy az én gyerekem de mégis úgy érzem mintha nem lennék a család része. A gyerekem vérében ott az apja vére,a mamája papája is vér rokon de én igazabol csak a lányommal vagyok rokonságban
2022. ápr. 12. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Fordulj szakemberhez!
2022. ápr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Pszichologus...
2022. ápr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Ezt esetleg akkor érezheted ha nagyon gyűlölöd az apját és zavar hogy hasonlít valamiben az ő családjára is.


Egyéb esetben több mint fura

2022. ápr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Hiszen a lányodban ott van a te véred is! Nem csak a férjed gyereke!

Egy gyerekben ott van mindkét szülő genetikája!

Csak a neve az, amit az apjától örököl!

2022. ápr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező nem csak az apja és annak a családjának a vére van a lányotokban, hanem a te és a családodé is. Ennyi erővel a férjed is érezhetné ugyanezt. Nem tudom eldönteni, hogy baj van-e a fejedben, vagy csak jó dolgodban nem tudsz magaddal mit kezdeni, és unalmadban agyalsz hülyeségeken.
2022. ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

"A gyerekem vérében ott az apja vére,a mamája papája is vér rokon de én igazabol csak a lányommal vagyok rokonságban"


Furcsa is lenne, ha a férjeddel rokonságban lennél, nem? Az lenne csak a garantált vérfertőzés!

2022. ápr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Olyan vagy, mint anyám... Ha nincs gond, akkor is kitalál valamit, amin lehet kattogni meg szenvedni.

Menj inkább és öleld meg a lányodat.

2022. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez hiszti
2022. júl. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!