Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek már van egy felnőtt...

Akinek már van egy felnőtt gyereke, nem bánta meg, hogy csak egy gyermeke született?

Figyelt kérdés
Akarom is meg nem is a tesót, félek hogy megbánnám ha nem lenne. Időm se olyan sok van mert már 36 vagyok. Negyven felett nem szeretnék már .másfél éves a fiam.

2022. ápr. 12. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%

Nem értem a kérdést.

Akárhány gyereked van, mindegyik fel fog nőni.

2022. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Azt értem, de azért így kérdezem, mert az már végigvitte a gyermeket sok mindenen, kamaszkor stb,tudja hogy milyen nehézségek vannak egy gyermekkel. És még így is megbánta, hogy egy lett, így értem. Mert ên a másfél éves fiammal még csak apróbb nehézségekkel találkoztam, tehát nem tudom hogy bevállalnám e igy a tesót.

Remélem érthető.

2022. ápr. 12. 20:05
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Megkérdeztem anyukámat, ő azt mondta nem bánta meg soha 😊
2022. ápr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt hogy csak egy lett? Köszi
2022. ápr. 12. 20:18
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Igen azt. Pedig apukám akart volna még. Én úgy gondolom reálisan, és nem érzelmi alapon döntött. Sokan erre nem képesek ( én sem sajnos)
2022. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én képes vagyok rá, csak sok olyan nő állítja, akinek 18-. 20 éves a gyereke, hogy megbánta. Nehéz , az eszem szerint elég egy, a szívem mást mond.🙂
2022. ápr. 12. 20:39
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

Mit hoznak fel indoknak miért bánták meg?

Neked mi okoz kétségeket?

2022. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez max abban az esetben helytálló, ha valakinek amúgy nagy korkülönbség van/lenne a gyerekei között. Tehát pl az egyik már kirepül lassan, mire születik a másik és előről lehet kezdeni a babázást. Egy-két év korkülönbséggel úgymond mindegy, mert nagyjából ugyanakkor fogják elhagyni a szülői házat, egyetemre menni, családot alapítani, stb. Én pl 21 évesen szültem a lányom, nyilván szülhetnék még akkor is, ha ő már 18 éves, ennek ellenére nem tervezek több gyereket.
2022. ápr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Azt nem mondták, hogy miért . Sok minden kétséget okoz. Pl az én fiam egy könnyen kezelhető , nyugodt gyerek . Mi lenne ha második pont az ellenkezője lenne. Hogy bírnám. A másik hogy a gyereknevelésnek csak egy kis szeletét tapasztsltam meg, mi van ha most jön a neheze. Hogy bírnék kettővel?

Ilyesmik.

2022. ápr. 12. 21:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Minden gyerek más. Vannak szófogadó, jótanuló, egészséges gyerekek és vannak problémás esetek. Betegség vagy baleset bármikor, bárkivel előfordulhat. Ezt nem lehet előre tudni. Illetve minden szülőnek más képességei vannak. Van aki türelmes, van aki nem, van aki önfeláldozó, van aki önző, van akinek jó a stressztűrő képessége, valaki meg mindenen kiborul. Ez a kérdés emiatt hülyeség.
2022. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!