Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császáros heg, durva fájdalom?

Császáros heg, durva fájdalom?

Figyelt kérdés

3.5 éve volt császárom. Mostanában ha megjön iszonyatosan fáj a hegemnél bal oldalon belül..mindig ugyanott. Égő, szúró fájdalom, néha annyira, hogy menni is alig tudok. Felállásnál, leülésnél erősödik a fájdalom. Nem menzesz görcs szerű

Most is sajnos 2 napja..

1 hónapja voltam orvosnál, csinált uh-t, állítja semmi sincs ott. Más tapasztalt ilyet?


2022. ápr. 17. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Összenövés lesz az szerintem, azért nem is mutatja az UH. Nekem 7 hete volt császárom, az orvosom mondta, hogy sajnos erre lehet számítani. Laparoszkópos műtéttel lehet megnézni, mi van ott pontosan.
2022. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nekem is volt ilyen evekig, aztan egyszer csak elmult, nem is jott vissza tobbe. A csaszar egy komoly hasi mutet. Minden vagott vagy eltort dolgot meg sokaig lehet erezni sajnos.
2022. ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hegkezelést csináltál vagy jártál szakembernél? Császárvonal applikációt szívből ajánlom és a Facebook csoportot is. Lehet összenövés, ami uh-n nem látható és a hegkezelés segít rajta.

Ami még eszembe jutott az az endometriózis, mivel menstruáció idején fáj. A heg környékén könnyen kialakulhat.

2022. ápr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!