Élvezed az anyaságot?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 19. 16:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%
Pont mint 10.
2022. ápr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%
Igen.
2022. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
75%
4 gyerekem van, alapvetően igen,élvezem.Szeretek anyuka lenni,de ehez hozzá tartozik,hogy vannak olyan napok is, amikor világgá szaladnék.Ez természetes,és aki mást mond az hazudik,vagy nem normális.Mi szakítunk időt egymásra is,kettesben,ez is nagyon fontos,mert csak anya üzemmódban valószínűleg becsavarodnék.Na meg persze nálunk apa is tényleg kiveszi a részét a gyerekek körüli teendőkből.
2022. ápr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
37%
Szeretek anya lenni, ez azzal jàr, hogy van amikor èlvezem, van amikor nem. Az elmùlt 2,5 èvben elèg kevès alvàsban volt rèszem. Ha jò èjszakànk van, akkor tuti èlvezem a napot.
2022. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően élvezem, szeretek anya lenni én is, de egyet kell értenem a korábbiakkal, azért vannak napok, pillanatok, amikor inkább hagynám a férjemre az összes hóbelebancot és lelépnék Bora-Borára valami koktélt iszogatni

Bár ahogy ismerem magam, az első fél óra után már hiányoznának a gyerekek (meg a férjem is), szóval annyira nem tudnám élvezni, mint ahogy néha elképzelem. :D

2022. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
83%
En élvezem, szeretem, öröm látni ahogy alakul ki a személyisege, napról napra okosabb es ügyesebb (most 2 éves), de mégis ugy érzem egy gyerek elég lesz, mellette még belefer hogy legyen sajat életem, tudjak rendesen dolgozni, programokra menni, kipihenni magam, pedig eredetileg kettőt szerettem volna, de azt már úgy érzem nem élveznem.
2022. ápr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
88%

Az anyaságot igen.


A gyermek apjával azt az életet ahová jutottunk már nem. Nagyon nem

2022. ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
18%
Nem egyáltalán nem, egy rakás felelősség, stressz, fáradtság és egészségkárosodás, meg pénzkiadás. Azért szültem gyereket, hogy ne legyek magányos, de még magányosabbnak érzem magam mellette mint nélküle. (nem, nem vagyok csokos)
2022. ápr. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon. Kivéve, amikor betegek, na akkor nagyon nem. 4 gyerkőc, kis korkülönbségek, gyakorlatilag a legnagyobb ovikezdéséig semmi bajom nem volt.
2022. ápr. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Utálom őt, és magamat is, hogy ezt bevállaltam. Néha inkább megölném magam.
2022. ápr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!