Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinálnak a gyerekek az...

Mit csinálnak a gyerekek az apjukkal apás hétvégén?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 24. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Talán kérdezd meg az apukát és a gyereket? 🤔 Ez teljesen más lehet mindenhol.
2022. ápr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Berúgnak.
2022. ápr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
az apuka új nője terrorizálja a gyereket
2022. ápr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Mi leutaztunk vidékre pótanyámhoz, és ott csináltuk, ami éppen akadt. Ha volt a faluban búcsú, akkor kimentünk kakasos nyalókáért, volt, hogy piacra mentünk, volt, hogy horgászni, volt, hogy semmit nem csináltunk, csak kertészkedtünk meg tévéztünk odahaza.
2022. ápr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk olyan is volt, hogy egész hétvégén matekversenyre készültek.
2022. ápr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

A mi esetünkben csak szórakoznak. Jóban vagyunk, félreértés ne essék, csak néha azért nem tartom fair-nek, hogy én vagyok a rossz zsaru, enyém a nevelés minden negatívuma és terhe, ott meg megy a playstation meg a fagyizás, hajózás stb.

Persze, örülök, hogy kikapcsolódnak, tényleg, csak állandóan azt kapom milyen jó apánál, nálam meg tanulni kell meg rendet rakni stb.. Múltkor mérgemben azt mondtam, hogy akkor lehet átköltözni hozzá, de azért higgyétek el, hogy hétköznap biztos vagyok benne, hogy nem lenne ilyen kánaán:D De ki lehet próbálni, semmi jónak nem vagyok az elrontója. Persze akkor már ment az anyaaa jó itt és maradjon így minden :D

2022. ápr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kirandulnak, sütiznek, apai nagyszülőkhöz mennek.
2022. ápr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanúgy vagyok, mint a 6-os válaszoló. Havi 1x 2 napot van a gyerekkel, játszóház, mozi stb. A nehezebb része meg rám hárul.
2022. ápr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Amíg kisebb voltam, általában az volt a hétvégi program, hogy jött értem az iskolába, utána beültünk valahová sütizni, fagyizni, vagy egy-egy mekizésre is rábeszélhető volt. Utána játékboltoztunk, választottam magamnak 2-3 játékot, ami tetszett, majd mentünk haza, hozzá. Én játszottam, vagy kutyáztam, ő közben még elintézte, ami dolga volt, vagy közösen filmeztünk.

Szombatonként a nagyszüleimhez mentünk, vagy velük csináltunk közös programot, kirándulást. Aztán vagy hazamentem apával, vagy maradtam náluk ottaludni. Vasárnap kötelezően mindig gofrit kértem reggelire, úgyhogy azzal indítottuk a napot, utána még mentünk erre-arra, játszótérre, stb. Délután megírtuk a hétfői házikat, utána hozott haza.


Mikor már 13-14 voltam, akkor már nem voltak kimondottan "apás hétvégék", azóta megyek, amikor kedvem van.

2022. ápr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Apuka uj parja vagyok, mi jatszunk a gyerekkel, tanulunk, ha jo az ido, elmegyunk fagyizni, kirandulni, strandra. A 6osra reagalva nalunk szigor van, itt is ugyanugy szot kell fogadni (ha nem jobban) mint otthon. Nincs edessegeves allandoan, nincs hazudozas, nyavogas stb.
2022. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!