ADHS 2.5 evesen ?

Figyelt kérdés

Tudom, rengeteg ilyen kerdes van de örülnek ha valaki valaszolna mert nagyon aggodok.

Tehat a kisfiam Januar vegen töltötte be a 2. Kb 140 szot tud mondani, mindent megert de egesz mondatokban nem beszel .

Egyedül eszik,iszik,kezet mos ,fogat mos,levetközik.


Kb ennyi a " pozitivum " .

Aggodok mert sok olyan furcsa dolgot csinal Es sokszor teljesen ellehetetleniti az eletemet .


Egyfolytaban jön ,megy, forog ,csapkod. Mindent tönkre tesz. A falakra firkal, kiönt mindent ,ha szolok hogy ne ,akkor is megteszi. Az evöeszközöket folyamatosan dobalja .sikonyal. egy nyugodt pillanata nincs. Ejjel is forog,nem akar aludni ,ha elalszik almaban mizgatja a labat, nyugtalan .

Mindenhova Egyfolytaban felmaszik. Es tenyleg Egyfolytaban! Megver ,megcsapkod ha nem.kap meg valamit. A fejet a labamba veri , sikonyal ha epp olyan kedve van . Az agyon ugral, Mindenhol ugral es Egyszeruen nem all le. Soha !


Egyszeruen nem tudom eldönteni hogy ez eletkori sajatossag, a nevelessel van gond vsgy esetleg valsmilyen psziches betegseg jele.

Ahogy emlitettem ,mindent ws tenyleg mindent megert. Nem gondolnam hogy buta lenne ,de viszont eszmeletlen amit müvel.



#ADHS
2022. ápr. 24. 10:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Minden nap 2x viszem . Kb 1-1.5 orara. Utana altalaban nyugodtabb
2022. ápr. 24. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!