Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha 21 évesen még nem volt...

Ha 21 évesen még nem volt párom soha, akkor ne is álmodjak róla, hogy a közeljövőben anya leszek?

Figyelt kérdés

Ha még nem volt senkim, akkor esélytelen, hogy anya legyek? Nincs kilátásban semmilyen pasi jelenleg....

És nem 1-2 hónapos kapcsolatba akarok majd gyereket vállalni.

Vannak itt olyanok akiknek sokáig nem volt párja és már édesanyák? Nyugtassatok meg, mert állandóan ezen filózok, hogy sosem leszek anyuka, mert sosem lesz párom.


2022. márc. 27. 03:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Úgy beszélsz mintha már 50 lennél 😃 21 évesen nem vagy le késve semmiről még, nekem is annyi idősen kezdődött az első kapcsolatom, most fogok majd férjhez menni jövőre. Persze én addigra 26 leszek, de sokan már két év után összeházasodnak és családot alapítanak, szóval kevesebbet várnak ezzel, mint mi. Gyerekem még nincs, azt esküvő után szeretnénk, de akkor is még bőven 30 alatt leszek ha időben összejön.
2022. márc. 27. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Én nem látom esélyesnek, hogy idén összejön valaki. :( Senki sincs kilátásban jelenleg. Pedig én is szeretnék 30 előtt férjhez menni, szülni.
2022. márc. 27. 04:20
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt akkor sok kilátásom akkor, elég átlagos kinézetem van, meg vékony sem vagyok, szóval én nagyon örültem mikor összekerültem a vőlegényemmel. A Tinderen jöttem vele össze, igaz nem a hosszútávú kapcsolatairól híres az az oldal, de azért előfordulnak sikersztorik 😃
2022. márc. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Igen?

Nekem eddig 1 randim volt onnan, ott is azt taglalta a pasi, hogy hogyan ölte meg a túlszaporodott kismacskáit és hogyan vonszolja ki az ólból a disznót vágáshoz. 🥲 Esküszöm, a neten keresztül normálisnak tűnt! Nekem itt ment el a kedvem a tindertől.

Én viszonylag jól nézek ki, inkább a zárkózottságom és a félénkségem az oka.

2022. márc. 27. 04:36
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen csokoloztam először, akkor volt az első szexuális élményem is. 24 évesen ismertem meg a férjem , jövő hónapban születik meg a gyermekünk most vagyunk 27 évesek, házasok, szomorú gyerekkorom és fiatalkorom volt öngyilkos is akartam lenni régebben, és nagyon örülök,hogy nem lettem az.
2022. márc. 27. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Az a randi elég rosszul sült el akkor 😱 Én is elég zárkózott vagyok, meg gyáva is odamenni a másikhoz, sokszor még a dadogás is rámjön ha idegennel kell beszélnem, szóval nálam kész csoda volt ez 😂 De szerintem ne add fel, és ne is görcsölj ezen, mindennek eljön az ideje 😁😁 Próbálj ismerkedni emberekkel, de ne csak a párszerzés céljából, hanem csak úgy 😃
2022. márc. 27. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Na 5-ös ezt jó hallani, akkor ti nem húztátok túl sok évig. Ha megismerek egy pasit, remélem nálunk is 2-3 év alatt feljön a baba téma. :D

Sok boldogságot a babához!


Igen, el is ment minden kedvem a pasizástól kedves 6-os. :D

Sajnos én is béna vagyok az idegenekhez, ha meg tetszik egy pasi rá se merek nézni. Több alkalmat is halasztottam el. 😝🥲 De erőt kell vennem magamon, mert nem akarok magányos lenni már sokáig és nem is szeretnék gyermektelen maradni.

2022. márc. 27. 05:04
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Mi badoon ismerkedtunk meg, most vagyunk egyutt kb 2,5 eve, mar megvolt a lanykeres. :) Baba meg jo par evig nem lesz, de az elejen a parom is szeretett volna 2-3 even belul (aztan rajott o is, hogy raer meg a gyerek) , szoval ilyen pasik is vannak. :D
2022. márc. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%
Álmodni, álmodhatsz...
2022. márc. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell mozdulni többet, menni mindenfelé és nyitottnak lenni.. de semmiről nem vagy lekésve.. amúgy.. ha mèg 6 évig nem lenne senkid, akkor is összejöhetne 30 előtt..nem minél több pasi kell, hanem egy megfelelő.
2022. márc. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!