Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tetszenek ezek a női nevek?

Hogy tetszenek ezek a női nevek?

Figyelt kérdés
Karolina, Léna, Lívia, Rozina, Betti, Csilla.

2022. máj. 1. 02:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A Karolina és a Léna tetszik, de a Lénát nem adnám, mert túl gyakori lett az utobbi években :(
2022. máj. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
szerintem megfelelő vezetéknévvel mindegyik lehet jó hangzású. én ezek közül a Karolinát vagy a Csillát tudnám elképzelni pl. a saját gyerekemnek, a többit kicsit kulturálisan idegennek érzem (pl. Lénának kicsit szlávos hangzása van, a Lívia meg latin eredetű)
2022. máj. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Léna, Lívia tetszik.
2022. máj. 1. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Rozinán kívül mind ok.
2022. máj. 1. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Karolina nagy kedvencem.
2022. máj. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Lívia és Csilla tetszik. A Betti is, de nem adnám így becézett formában.

Léna szép, de nekem túl gyakori. Karolina, Rozina vállalható, de nekem semleges.

2022. máj. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A Karolina tetszik, mindig a Szécsi Pál szám jut eszembe róla.

A Léna nem rossz, de nagyon gyakori.

A Lívia is tetszik.

A Rozina szörnyű, szappanoperás, giccses, erőltetett. Eddig amúgy csak ezen az oldalon olvastam róla, de itt csomóan gondolkodnak, hogy adják-e. Nem értem.

A Betti egy becenév, a Bettina tetszene.

A Csilla tetszik.

2022. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
"A Rozina szörnyű, szappanoperás, giccses, erőltetett. Eddig amúgy csak ezen az oldalon olvastam róla, de itt csomóan gondolkodnak, hogy adják-e. Nem értem." Szulák Andi lánya. Ha egy celebecske gyereke visel egy nevet, a sok birka megy utána.
2022. máj. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Karolina, -cool,Linának,Linusnak becézném

Léna, -Lina,Alin(d)a,Miléna, Milena,Milana formákban tetszik, így simán Lénaként nem adnám, nekem ez így valahogy túl snassz, bocsi.

Lívia, -cool, Liának becézném

Rozina, -cool, nem becézném Rozinak semmiképp, mert az nagyon nem_tetszik; ha nagyon akarnám becézni, akkor Róza(tudom,hogy van olyan név is, de nem baj) , vagy nem becézném egyáltalán, mert ez így ahogy van, így is cool, szóval Rozi, Zina becézések nem tetszenek egyáltalán; simán Rozinának vagy Rózának szólítanám.

Betti, -ez így komolytalan, Bernadett, Bettina, vagy Betta formában adnám; Bernadettként Nadinak becézném,vagy Dettának; Bettinaként Tinának, Bettaként nem becézném.

Csilla.-szép név, nekem nincs a kedvenceim között (sok kedvencem van), de szép név attól, hogy nincs benne mondjuk nekem személy szerint a top 15-ömben, attól még ez is nagyon szép név tehát; teljesen jó. Becézni én ezt a nevet nem becézném; ez így, ahogy van tök jó szerintem; szóval jó név. Max Csillus, de azt is meghagynám otthonra, tehát pl az óvodában az óvónéninek Csillaként mutatnám be.

2022. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*Betta az még lehet jó esetleg a Bernadett és a Bettina beceneveként is. Bár, Bernadettnek így végiggondolva szerintem kicsit fura lenne a Betta, de még jó annak is. :)
2022. máj. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!