Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy ovis gyerek mellett nem találok munkát?

Figyelt kérdés
Régi munkahelyemre nem tudok visszamenni, mert határozott ideig voltam felvéve, a gyed alatt megszűnt a munkaviszonyom, és már nem vesznek oda fel. Egyszerűen már szeptember óta nem találok olyan ami mellett tudnám vinni, hozni a gyereket oviból. Párom 6tól 18ig dolgozik, nagyszülők még szintén dolgoznak így ebben nem tudnak segíteni. Több helyről szóltak már, de mind olyan ami ovi mellett nem jó. Kisvárosban élünk, nem sok lehetőség van, 4-6 órás szinte egyáltalán nincs. Annyira elvagyok már keseredve.
2022. máj. 3. 12:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
26%
Kisgyerekes anyukát eleve szívás felvenni alkalmazottnak. Mindig a gyerekhez kell alkalmazkodni, később jön, hamarabb megy az ovi miatt, ha meg random beteg lesz a gyerek, akkor otthon marad vele. Ha nekem lenne cégem, soha nem vennék fel ilyen embert.
2022. máj. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
75%

#10 Persze, rengeteg anya dolgozik. De hidd el, van olyan élethelyzet, amikor nagyon nehéz megoldani. Nem mindegy, hol laksz, mennyire megoldott a környéken a gyerekfelügyelet, hogy dolgozik a másik szülőfél, van-e a gyereknek valami problémája, ami rendszeres foglalkozást, fejlesztést igényel, bevethetők-e a nagyszülők.

És igen, a 11-nek igaza van, hiába lett lepontozva. Egy kisgyerekes munkaerő szívás tud lenni.

2022. máj. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!