Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Háromgyerekesek! Miért jobb...

Háromgyerekesek! Miért jobb 3, mint 2?

Figyelt kérdés
2022. máj. 4. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Egy órája nincs válasz? Ez meggyőző arra hogy nem jobb 🤔
2022. máj. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Senki nem meri beírni, hogy a támogatások miatt. 😝🤣
2022. máj. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
A támogatások miatt.
2022. máj. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Mindig megmosolyogtat mikor az ilyen kérdések alá valaki gyors oda írja, hogy a TÁMOGATÁSOK miatt.. 😏


Igen, kedves 2# mindenki csak is kizárólag a támogatások miatt vállal x számú gyermeket..


Még véletlen sem jut eszedbe más opció..


Nem tagadom, vannak akik az miatt, de mindenkit ne vegyél egy kalap alá, mert nem helytálló.



Mi sokáig 2 gyermeket terveztünk, majd az első traumatikus terhesség-császár és egyéb komplikációk után sokáig mondtam, hogy nem biztos, hogy kiteszem magam még egyszer ennek. Hisz majdnem meghaltam, a gyerek csoda, hogy egyáltalán él és egészséges.

Aztán egyszer átkattant bennem a dolog és minden nehézség és félelem ellenére vágytam rá.

Ismét nehéz komplikált veszélyeztetett terhességem volt, komplikáció lépett fel, megint csak komplikált császár lett a vége. De már akkor tudtam, hogy szeretnék még egy gyermeket.

Folyton volt egy megmagyarázhatatlan érzés bennem, egy hiány, hogy még nem teljes a családunk. 🤷‍♀️

Nem árulok zsákba macskát. Baromi nehéz 3 gyermekkel, nehéz a gyereknevelés és csak hosszú idő múlva tudod meg jól csináltad-e, sokszor világgá szaladnék, de még is megérte. Akármennyire is fárasztó, sokszor fájdalmas fizikálisan is és lelkileg is, akkor is ők a mindeneim.

2022. máj. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 2 gyereket terveztünk. 3 lett,mert másodszorra ikrek születtek.😂 Az élet is így akarta.😊
2022. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Oké de pont nem tudsz válaszolni hogy mitől jobb 3 mint kettő. Mert neked csak 1 és 3 volt.
2022. máj. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Támogatások miatt, jó vicc...

A csp 16.000 Ft, egy pár cipőre nem elég.

2022. máj. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a kérdésre igen nehezen tudok válaszolni. Viszont azért vagyok itt ,mert érdekeltek a válaszok. Miért ?

Mert mi is erősen ,hónapok óta beszéljük a férjemmel ,hogy mi lenne ha lenne egy harmadik gyerkőcünk. Nem szerettem volna ide írni ,hiszen mèg nincs tapasztalatom. Nem tudom ,hogy jobb e az élet 3 gyerekkel.


Viszont nem tudom ki írta azt ,hogy a támogatások miatt vállalnak.

Biztos ,hogy van olyan aki amiatt.

Mi nekünk eszünkbe sem jutott.

Egyszerűen azért merült fel ,mert szeretnénk nagyon. ☺️

Mindenünk megvan. Nincs szükségünk támogatásra ( ami idővel úgyis bedől ,mint minden más ) mi ebből szeretnénk kimaradni. Persze ameddig csak ez lehetséges .

A vágy miatt jött szóba.

De érdekes mert korábban ,úgy fél ève egyáltalán nem szerettem volna több gyermeket. Viszont azóta ,napi szinten beszélünk róla.

Tehát van ilyen is. Hogy egyszerűen "csak " amiatt szeretnénk ,mert vágyunk rá 😀 fura....


Kedves kérdező. Neked is 2 gyermeked van ? És elgondolkodtatok azon milyen lenne az élet 3 gyerekkel ?

YouTube-on sok vlog van ,ahol elmondják ,megmutatják milyen az élet 3 gyerekkel. Illetve itt gyakorin is sokat feltették a kérdést. Talán meg én is írtam ki róla ,korábban.

2022. máj. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy 3 gyerekes család egyszer azt mondta nekem, nagyobb váltás volt és nagyobb kihívás 0 ról 1 re vagy 1 ről 2 re átszokni. A 3. Gyermek már nem volt akkor váltás
2022. máj. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pontosan egy gyerekkel jobb. A 4 pedig még eggyel. 😍 Nyilván nehezebb a logisztika, több a dac, hangosabb a hiszti, kevesebb a randi. De minden áldozatot és kellemetlenséget megér. ❤️
2022. máj. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!