Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » DM-es baba bónuszos kupont...

DM-es baba bónuszos kupont most kaptam meg ugyanazt, mint egy hónappal ezelőtt. Miért?

Figyelt kérdés
Már két kuponfüzetem van ugyanaz. Egy hónapja küldték az elsőt miután regisztráltam és tegnap kaptam még egyet. Remélem nem ugyanezt fogom kapni 2 évig? Küldhetnének más milyet is.
2010. szept. 16. 23:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem 14 hónapos a lányom, és még egyszer sem küldtek. Hiába írok nekik, ők visszaírnak, hogy sajnálják, elnézést kérnek, és 4 héten belül postáznak.

Ma is írtam, kíváncsi vagyok, most mit írnak!

2010. szept. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Állítólag a postás is lenyúlhatja a borítékot, lehet az utolsó Válaszolóéknál ez a helyzet áll fent.
2010. szept. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

igen a posta...

Nekem a milupás borítékot rámolták ki, boríték felszakítva, csak a levélke maradt benne, az ajándékot kivették.

2010. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Jó szemetek! (már bocsánat) Nálunk ilyen még nem fordult elő!
2010. szept. 24. 08:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!