Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Letaksrható merevfalú gyerekme...

Letaksrható merevfalú gyerekmedencét tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
10 ev panel utan vegre csaladi hazba koktoztunk. Tegnap fujtunk fel egy 20 e forintos vizi varat es ejszaka szetszedte a kuyta az egeszet. Reggel egyutt sirtam a gyerekkel. Ki sem probalhattak,a kutya meg van orulve a vizert. Van ugyan kennel de nem lehet bezarva egesz nyaron,mellesleg nem is akarom es vonyit benne. Feleves farkaskutya. Kerites is van,derekig ero,es atugorja. Olyan merevfalu medencet keresek,amire van teto es kutyabiztos.
2022. máj. 12. 10:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

A kutyám menhelyi tacsimix. Azért vitték vissza egy év után mert szökött.

Mi következetesen építettük fel a kutya gazda viszonyt, tréneltem. Sok problémára megoldást jelentett.

pl. nyűszítet amikor elmentünk. Ezt saját tréninggel leszoktattuk róla.

Az utcán csak akkor megy át ha én azt mondom, mehet. Gyalog láb mellett sétál. Anno neki ugrott minden kutyának, most póráz nélkül is szépen kikerüli a konfliktust.


A kutyasuliban lefárad, mert ez fárasztó nekik, hogy értelmezzék a parancsokat. És megtanulsz bánni az ebbel. Tudod mi megy benne végbe, tudod hogy tréneld olyan feladatokra, amiket nem vetettek az iskolába.

2022. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Utolso,koszi. A medencere viszont nem jott link senkitol🤣 pedig a gyerekek sirnak utana,szoval nem tudom mi legyen
2022. máj. 12. 13:21
 13/25 anonim ***** válasza:
2022. máj. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Felesleges bármilyen medencét venni, ha nem véded meg a kutyától, mert bele fog menni, ettől pedig tönkremegy.
2022. máj. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Huhh, ez kemeny. Miert vallaltatok be kutyat, ha nincs idotok/kedvetek nevelni? Ebbol oriasi bajok lesznek!


Hazorzesre riaszto es kamerarendszer ajanlott.

2022. máj. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
De mindenki szerette volna a kutyat,csak nem gondoltuk,hogy kb mindent tonkretesz. A medenceket is beleértve. Sokat foglalkozunk is vele. De ejjel rosszalkodik. Rafkós. Nappal sosem rossz,ha itthon vagyunk.
2022. máj. 12. 16:40
 17/25 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy sokat foglalkoztok vele? Napi szinten írnál példákat?
2022. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Jah és nem rafkós, csak nincs lefárasztva. Egy németjuhász (jellegű) kutyát (gondolom ezt jelenti a "farkaskutya"), nem lehet csak kertben tartással lefárasztani és anélkül hogy szellemileg is le lenne fárasztva...
2022. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Reggeltol estig kint vagyunk,ebedelni megyunk be,dobalunk lasztot,kotelhuzas. Tudja ul fekszik pacsi,marad. Eldugjuk a tapot,keresi. Setalunk,igaz most a nagy melegben nehezebb,mert mire lemegy a nap es jo az ido,addigra nekem gyerekeknek furdetes etetes,vacsi,tejcsi stb. Este sotetbe fel kilenckor falun nem indulok neki mar,kietlen utakom,felek. De 1000 nm az ove az udvarban.
2022. máj. 12. 17:52
 20/25 anonim ***** válasza:
Ebben semmilyen célirányos fárasztás nincs. Amit leírtál nem több 20-30 percnél ami a kutyára van fordítva. Plusz nincs kánikula, nyugodtan lehetne menni. Ennek a kutyának az agyát kéne fárasztani.
2022. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!