Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Letaksrható merevfalú gyerekme...

Letaksrható merevfalú gyerekmedencét tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
10 ev panel utan vegre csaladi hazba koktoztunk. Tegnap fujtunk fel egy 20 e forintos vizi varat es ejszaka szetszedte a kuyta az egeszet. Reggel egyutt sirtam a gyerekkel. Ki sem probalhattak,a kutya meg van orulve a vizert. Van ugyan kennel de nem lehet bezarva egesz nyaron,mellesleg nem is akarom es vonyit benne. Feleves farkaskutya. Kerites is van,derekig ero,es atugorja. Olyan merevfalu medencet keresek,amire van teto es kutyabiztos.
2022. máj. 12. 10:03
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Igen,csak delben csinálom bent a hazimunkat,egesz d.e kint vagyok a kicsivel meg du. Kozben dobalok,jatszok vele. Menni ejszaka tudnek,sajna 19 ig dolgozik a férjem,igy addig egyedul vagyok a gyerekekkel. Psif ma mar itt a napon 40 C ot mutatott a homero. Leegtunk.Ma mentunk de visszafordultunk a gyerekkel,mert rakvoros volt a feje es feltem rosszul lesz. Ejszaka mondtam hogy felek. Hajnalban tudnek vele menni futni 5-6 kozott. Ennel tobbet csalad,kert es 180 nm haz mellett ki bir?:/
2022. máj. 12. 18:21
 22/25 anonim ***** válasza:

Akkor nem kell kutya, ha nem tudod biztosítani neki, amire szüksége van.

3 borderem van és egy 5 éves és egy 2 éves. Mindennap megyünk velük. Klikkerezünk, hogy agyilag is fáradjanak illetve agility edzésre járok kettővel.

2022. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Túlvállaltátok magatokat a kutyával.
2022. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
78%

Nekunk sincs kutyank eppen ezert, mert mi gyerekek mellett mar nem tudnank kelloen foglalkozni vele.


De annyira nem ertem, hogy lehet felelotlenul bevallalni egy MUNKAKUTYAT, akinek rohadtul nem eleg a kert meg a heti egy 20 perces seta.

Miert nem gondolkoztatok elore? Keressetek neki egy megfelelo otthont, mert ez igy szenvedes lesz csak mindenkinek.

2022. máj. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Falun en vagyok az egyetlen,aki kiviszi egyaltalan setalni. A tobbiek soha. Nem is lehet normalisan,mert ot meterenkent minden kapuban orjong egy kutya...

A tenyesztonel egy boxban elt,napi 1 orara volt kiengedve,az biztos jobb volt neki,mint egész nap szabadon velunk.

Amugy sem kutyatartasi tanacsokat kertem,hanem muanyag medencet.

De veszunk egy nagy csaladi,merevfalu 3,5 m atmerojut,igy megoldodott a kerdes. :)

2022. máj. 13. 05:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!