Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lesz valami baja a "habtapinak...

Lesz valami baja a "habtapinak" ha a fürdőben használnánk?

Figyelt kérdés

Van kádkilépőnk,csak kicsi,vagyis a fürdő nagy.3habtapit raknék le,hogy a papucsot nem szerető fiam ha kijön a kádból,ne a járólapon totyogjon ki a fürdőből.

15hónapos


2010. febr. 10. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
esetleg penészes, ha nem veszed fel minden használat után.
2010. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, ha mindig kiszárítod rendesen. Ha nem , penészes lesz. Fürdés után állítsd fel, hogy szellőzzön, vagy tedd radiátorra.
2010. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.úgy gondoltam,hogy napközben fölszedném onnan,csak a fürdés idő alatt lenne benn.
2010. febr. 10. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem nem jó ötlet, a habitapi, ha vizes lesz nagyon csúszós!!!


Lehet kapni kádkilépőt méterben, bármely barkácsboltban, háztartási boltba, nálunk még az egyik (kínai) trafikosnál is.

Arra gondolok, ami habosított műanyagból van, (csúszásgátló néven is fut), és millió féle színben, mintában létezik.

Én a helyedben inkább ilyet vennék, nem egy ökör ára, métere 8-900 Ft, és akkorát veszel, amekkora nektek kell a kád elé. Sima ollóval vágható, alakítható.


Na, találtam képet is, erre gondoltam:

[link]

2010. febr. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi az a habtapi? :-D
2010. márc. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!