Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig tartanátok össze a...

Meddig tartanátok össze a gyerekeitek érdekében a családot?

Figyelt kérdés
2022. máj. 13. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ameddig menthetőneknérzem a dolgot.
2022. máj. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Ameddig a meltosagom engedte. Eleg buszke ember vagyok😃
2022. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Semmeddig! A gyereknek nem érdeke, hogy összetartsak egy családnak nevezett de valójában feszültséggel, ellentéttel teli társaságot.
2022. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Semeddig. A gyerek kicsi, nem hülye. Két külön élő, de boldog és kiegyensúlyozott szülő jobb, mint az együtt élő, boldogtalan
2022. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Jajj, ezen én is most mentem végig. Próbálkozzatok meg vmi párterápiával, de ha nem segít és nem lesz jobb, akkor a "gyerek érdekében" ne. Hidd el, az nem érdeke.
2022. máj. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amíg mindkettőtökben megvan az akarat a változásra. Mivel ha eljutottatok a szakadék szélére, akkor onnan már csak akkor van visszaút ha mindketten változtok vagy változtattok a dolgaitokon. Hogy min, azt ti tudjátok. És legtöbbször ez külső segítség nélkül már nem megy, így a család és/vagy párterápiát is együtt kell akarni. Ennek meg akkor érdemes nekifutni, ha nem a régi sérelmek újrafelhánytorgatása a cél, hanem a megoldás keresés, az újra egymásrahangolódás, megtalálni ami elveszett.
2022. máj. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semeddig.


A gyereknek is sokkal jobb, hogyha nem azt látja, hogy anyuka-apuka csak szenved a szr kapcsolatban (esetleg bántlamazás is fennáll).

2022. máj. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!