Szex szülés után?

Figyelt kérdés

5 hete szültem, nem volt gátmetszésem se varratom. Nem sokára letelik a gyermekágyas időszak és már nagyon kívánom a szexet.

Természetesen megvárom míg a nőgyógyász zöld jelzést ad nekünk, 2 hét múlva megyek kontrollra, érzem, hogy a testemnek még szüksége is van rá.

( illetve nem játék, könnyen lehet mindenféle fincsi fertőzést összeszedni)

Arra lennék kíváncsi, mire számítsak elsőre? Nagyon fájdalmas lesz? Olyat is hallottam már, hogy olyasmi érzéshez hasonló, mint a szüzesség elvesztése.



2022. máj. 13. 21:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az első után nem emlékszem, hogy fájt-e vagy meddig, de a második természetes úton született gátmeszessel, fájt utána. A második császáros volt, ugye itt alul nem sérültem semmit, de nekem fáj még. 3 hónappal vagyok szülés után. Annyit tudok, hogy a szoptatás miatt szárazabb a nyálkahártya.
2022. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#11

Nekem tápszeres a babám, úgyhogy ez nem lesz nálunk befolyásoló tényező:)

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkitől!🤗

2022. máj. 15. 01:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!