Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki nem a...

Van itt olyan, aki nem a kedvenc nevét adta a gyerekének?

Figyelt kérdés

Egész életemben volt egy kedvenc nevem, de a párom leszavazta, mert neki nem tetszik.

Csalódott, és kicsit szomorú vagyok emiatt. Van olyan név, ami mindkettőnknek tetszik, de fáj, hogy az abszolút kedvenc nevemet el kell engedni.

Volt még valaki így?


2022. máj. 15. 13:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok.

Ákos nevet engedtem el, a kisfiunk Dániel lett.

2022. máj. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk azért nem lett az én kedvenc nevem, mert az az előző felesége vezeték neve volt.🤷‍♀️


Mióta megszuletett, abszolút nem bánom, nem illet volna hozzá az a név, valahogy annyira telitalálat amit kapott.

2022. máj. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
19%
Az én férjem sem volt először igazán oda az általam javasolt névért, de aztán sikerült meggyőznöm. Most már is úgy gondolja, hogy jó döntés volt. Én egyszerűen nem tudtam elengedni a kisfiam nevét, nem tudtam szebb, jobb nevet elképzelni.
2022. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Karolina, Veronika és Izabella nevek tetszenek, de Jázmin lett végül a választás.
2022. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Sem a férjem, sem az én kedvenc nevem nem nyert végül, olyat választottunk, ami mindkettőnknek tetszett.
2022. máj. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!