Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedvenc, érdekesebb "insta...

Kedvenc, érdekesebb "insta anyukátok"?

Figyelt kérdés

Nincs még gyerekem, nagyon nem vagyok otthon ebben a témában. De tervezzük, beszéltünk már róla és most itthon is leszek pár napig, szóval időm, mint a tenger lényegében... :)


Akiket találtam, és szimpatikusabbak a profiljuk alapján, ők a Nnooemi, Baumgartner Kata (bár régebben neki néztem pár videóját a YT-n), Tücsi. Külföldi viszonylatban Laura Wills (thefashionbugblog), Maria Kragmann. Szóval akik igényes tartalmat gyártanak, nem az a téma, hogy így szoptass, úgy hordozz stb.

Akiket írtam, őket is a legjobb barátnőm küldte, mert ott nemrég született kisbaba és mondta, hogy ő őket követi... Szóval kíváncsi lennék rá, hogy más anyukák honnan inspirálódnak így babás témákban.


Köszönöm a válaszaitokat előre!



2022. febr. 15. 12:13
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
94%
Inspirálódni?? Én megélem az anyaságot. Ehez nem kell másokat bámulnom. El tudom dönteni magam mit hogyan szeretnék. Önálló felnőtt nő vagyok
2022. febr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
87%

🤦‍♀️ Insta anyukák. Jaj istenem.


Mit szeretnél ispirálódni olyantól, aki kirakatban éli a kamu életet?

2022. febr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
84%

“ Szóval akik igényes tartalmat gyártanak, nem az a téma, hogy így szoptass, úgy hordozz stb.”


Nos az igényességről ez esetben teljesen más a véleményünk. Semmi érdekes nincs egyikben sem, mindegyik bújtatott reklámokkal operál. Abban biztos lehetsz, hogy amit ők közvetítenek hogy ez mekkora cool dolog, az rohadtul nem így van…


Tele vannak pénzzel (pont ezért, mert ilyen semmi embereket követnek az emberek), aztán naponta feltesznek egy képet hogy hű de jó volt az edzés, meg milyen jó terméket talált stb. Neked nem lesz időd edzegetni meg termékeket próbálgatni, ebben biztos lehetsz.

2022. febr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

Én ezt értem, de pl. mikor építettük a házunkat, nagyon sok lakberendezős, interiorral foglalkozó oldalt követtem be. Pinteresten is rengeteg ezzel kapcsolatos boardom volt/van a mai napig. Jó volt ötleteket meríteni, termékeket nézegetni, vagy éppen olyan megoldást találni, ami eszünkbe sem jutott volna. Ugyanez van az öltözködéssel. Megvan a saját stílusom, mégis rengeteg fashionnel kapcsolatos profil van, akiket szeretek.

Meg néha jó megnézni 1-1 szép, igényes feedet.


Ez nem azt jelenti, hogy másokat kell 24/7 bámulni.


Vagy pl. mikor a fent említett barátnőm terhes lett, neki a nnooemi-nél látott babaszoba fal lett szerelem. Nemhogy Budapesten, de az egész országban nem látott hasonló tapétát sehol, pedig a babaszoba project alatt jó pár helyen megfordultak. Elhiszem, hogy sokak szerint ördögtől való az összes "influenszer", szerintem pedig okosan kell használni a közösségi médiát (ahogyan minden mást is az interneten). Ettől még ugyanúgy meg lehet élni az anyaságot, de ne tegyünk már úgy, mintha akkora ritkaság lenne ez... :)


Köszönöm a válaszokat, de akik nem néznek ilyesmit, nem használnak közösségi médiát, inkább ne válaszoljanak.

2022. febr. 15. 12:27
 5/50 anonim ***** válasza:
78%
😂😂😂
2022. febr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
3-as, a legjobb barátnőm novemberben szült. Heti 4-szer jár edzeni, jut ideje magára is. Akarat kérdése szerintem. Akinek nincs napi 1-2 órája szabadon, ott gondok vannak. És hosszú távon nem lesz jó a dolog.
2022. febr. 15. 12:29
 7/50 anonim ***** válasza:
90%

Azt hiszem, végleg elkönyvelhetem, hogy megöregedtem.

Első babámat várom, 35 éves vagyok, eddig úgy gondoltam, hogy a közösségi médiát is aktívan használom. De annak ellenére, hogy már a 7. hónapban vagyok, nem az "Insta anyukák" inspirálnak, hanem pl. a legjobb barátnőm. Igaz, ő már két nagyobbacska gyerkőc anyukája ilyen idősen, de az ő életükből tényleg nagyon sokat látok, jót is, negatívat is - mégis inspiráló.

Valahogy nem tudok olyanoknak hinni, akik a követőszám miatt gyártanak tartalmakat. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ők valóban a legőszintébb érzéseiket, tapasztalataikat osztanák meg válogatás nélkül mindenkivel. Vagy ha igen, akkor elcseszettebb társadalomban élünk, mint amilyet a legvadabb rémálmaimban eddig el tudtam képzelni...

2022. febr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
50%
Jajj én nem kívánok neked mást csak egy több emberes babát. Majd megtudnád mire van időd. Habár ha az ember lusta szoptatni akkor könnyebb valóban
2022. febr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én Instagramra nem azért megyek fel, hogy a negatívat lássam. Nekem is van sz.r napom, mégsem posztolom azt.
2022. febr. 15. 12:31
 10/50 A kérdező kommentje:
8-as, miért, több emberes babánál nincsen apuka? :)
2022. febr. 15. 12:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!