Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a férjemnek,...

Hogy mondjam meg a férjemnek, hogy nem lesz kisfiúnk, mert kislányaink lesznek?

Figyelt kérdés
Van már két lányunk. Az első lánynál kicsit, a másik lánynál nagyon csalódott volt, mert fiút akart. Most negyedjére-ötödjére (egyszer elvetéltem, ő kisfiú lett volna) ikreink lesznek, két kislány.

2022. máj. 17. 17:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
42%
Remélem a barátnőm, aki 6 éve nem tud teherbe esni nem olvassa ezt a kérdést.
2022. máj. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Na itt vagyok.

Nem hülye, tudja, hogy 50-50 az esélye, a gyerek vagy lány lesz, vagy fiú. Ő mindig is fiút akart, most meg 4 lánya lesz.

Örült a lányoknak is, csak az elején csalódott volt, hogy mégse fiú.


Elmondtam neki, amint hazajött. Semlegesen fogadta, én rosszabbra számítottam. Azért "feszengtem" egy kicsit, mert az én oldalamról többségben vannak a lányok, és náluk is. Mindenki fiút akar, és az első terhességemnél azt gondoltam, hogy fiam lesz. A második terhességemnél tudtam, hogy kislány lesz. A harmadik terhességemnél elvetéltem a hőn áhított kisfiunkkal. Most is úgy gondoltam, hogy lányok vannak, vagy lány-fiú páros, előbbi lett.


Örülök a lányoknak, és örülni fogok, hogyha egészségesek lesznek.

2022. máj. 17. 21:07
 13/21 anonim ***** válasza:
80%
Béla! A jó hír az, hogy nem kell mindenből kéket venni, jó lesz a lányok kinőtt, rózsaszín babaholmija!
2022. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

Elképesztő, hogy 2022-ben még mindig itt tartunk, hogy a gyerekek neme ilyen szinten csalódást bír okozni a szüleiknek.

Mint a sötét középkorban.

2022. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
82%
Őszintén, jobb, hogy így alakult. A leírásod alapján, ha született volna fiatok, ő lett volna a kis király, és a lányok rendesen mellőzve lettek volna...
2022. máj. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
70%

És akkor mivan?


Na, én eleve nem szülnék olyan embernek még, aki csalódásként kezelte a második lányát, csak mert nem fiú lett.


Idióta az ilyen.

2022. máj. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
60%

És nyugi, ámíthat, hogy jaj, már megbékélt - a nagy lószrt, azt.


Apa 23 éves koromban vágta a fejemhez, hogy miért nem fiúnak születtem, mert ő fiút akart.


Köszi.

2022. máj. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
64%
Hihetetlen, hogy vannak akik nem tudják, hogy a férfinak kell az y kromoszómát adni ahhoz, hogy a gyerek fiú legyen.
2022. máj. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
47%

Egy ismerős mesélte, hogy ő mikor megszületett, az apja sírva fakadt, de nem az örömtől, hanem, hogy lány lett ismét...

Na az ilyet zavarnám el belső Ázsiába meg Afrikába, ott még mindig igazodnak ehhez a gondolkodáshoz.

Még régen lehetett arra fogni, hogy hát a fiú több pénzt hoz a családnak, a lány meg csak elviszi a hozományt.

2022-ben ez szimplán idiotizmus.

2022. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
57%
nálunk lány és fiú vagyunk testvérek, de apám még így is kiveri néha a hisztit (pedig felnőttek vagyunk már mindketten), mert nem a jó sorrendben születtünk, a lány három évvel korábban mint a fiú... ne várjunk túl sokat balfszéktól.
2022. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!