Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Óvónők! Óvónőként milyen...

Óvónők! Óvónőként milyen hátrányom szàrmazhat abból, hogy csak 1 évet dolgozom és utána rögtön gyesre megyek, azaz nem minősülök?

Figyelt kérdés

Erről az egyetemen nem tájékoztattak, munkahelyen még nem kérdeztem meg, ismerőseim pedig vagy munkába állás előtt vagy csak a minősítés után terveznek szülni.

Engem az nem zavar, ha ezt az egy évet újra kell kezdjem és csak később tudok dolgozni majd.

Akár a másodokat is bevállalnám, mert nem szeretnék sok idöt köztük.

Határozatlan vagyok.


Ha van itt óvó néni szívesen fogadom válaszát, hogy ez igaz nem gond?

Illetve hogy van esély arra, hogy visszavegyenek?

Olyan helyen vagyok, ahova sokan szeretnének mindig bejutni, óvónő hiány ellenére is szokott lenni 6 jelentkezö kb.


Köszi a segítséget nektek!



2022. máj. 18. 22:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Jelentkező*

Időt*

2022. máj. 18. 22:56
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
terhes vagy már egyáltalán?
2022. máj. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb hátrány a gyerekek számára lesz. 1 évig veled, aztán mással. Mire megszoknak, ragaszkodnak hozzád, otthagyod őket és máshoz kerülnek. Legalább egy csoportot vigyél végig. Nemcsak miattuk, hanem tényleg hogy néz ki, hogy 1 év munka után már lebabázol.
2022. máj. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
3# egyet értek.
2022. máj. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ez egy vegyes csoport. Vegyes lesz 3 év múlva is.

Ha elmegyek akkor is lesznek olyanok, akik még kiscsoportosok és csak egy évet voltam velük. Tehàt ugyanolyan rossz lesz a kiscsoportosoknak mint aká most lenne, a középsős és kicsiknek, mert a nagyok mennek el.

Én is sajnálom őket, mert szeretem őket.

Ahol jelenleg vagyok én vagyok a 7. Óvó néni. Szerintem is elég szomorúan hangzik.

Később kezdtem az egyetemet, mert pályát módosítva jöttem ide és 26 éves vagyok.

Én nem szeretnék még 2,5 évet dolgozni, hanem számomra fontosabb, hogy legyek hamarabb anya.

Tudom ez úgy hangzik, mintha nem volnék elhivatott...

2022. máj. 19. 20:45
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne ha előbb 3-4 évet dolgoznak mint óvónő hogy ne 30 évesen legyél tök pályakezdő.
2022. máj. 20. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De ez olyan butaság.:)

Az egyetemen a levelezősők 90%-a negyven év feletti:)

Ők sokkal nagyobb előnyben vannak, mint én, mert nem mennek el szülni,nhanem dolgoznak, de egyáltalán nincsen hátrányuk abban, hogy már 40 évesek lesznek mire dolgoznak. Az, hogy születik gyerekem az még tapasztalat is lenne nekem, mert más témákhoz is hozzá tudnék szólni, ha a szülők kérdeznek.

Egyébként már fél éve dolgozom, már ez is rengeteg tapasztalatot adott .

Én nem szeretnék 30 évesen anyuka lenni. Szeretném a saját gyerekeimet fitten minél tovább játszani:)

2022. máj. 20. 18:26
 8/12 A kérdező kommentje:
Gyerekeimmel*
2022. máj. 20. 18:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Minek kérdezel ha már eldöntöted hogy neked most kell gyerek
2022. máj. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, hogy van -e bármi más hàtrányom azon kívül, hogy a gyerekeknek rossz lesz és hogy nyilván újra kezdődik a gyakornoki időszakom.

Nekem a család az első, azonban utána akartak kérdezni van -e más hátránya.

2022. máj. 23. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!