Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy babás anyukák! Ti rögtön...

Egy babás anyukák! Ti rögtön ébredés után felöltöztök, stb?

Figyelt kérdés
Annyira utálom a reggeleket, sajnos addig alszok, amíg a baba (7ig kb), sokkal jobb lenne korábban kelni és rendbeszedni magam, de hát kva fáradt vagyok mert kel még éjjel. Mindegy, nem keresek kifogást mert időm lenne rá, de olyan jó meleg a köntösöm, így egyszerűen kb 10ig nem bírom rávenni magam, hogy felöltözzek. :D ezt mondtam ma a férjemnek, erre azt mondja, hogy minek öltözök fel egyáltalán xD mondjuk sétálni nem köntösben megyünk, meg ha jön valaki nem árt ruhában lenni... Ti hogy vagytok vele? Rögtön ébredés után puccba vágjâtok magatokat? Kávét már megittam, be van gyújtva, most fogok porszívózni is, de öltözni nincs kedvem :Dd
2020. dec. 3. 09:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan 2 gyerekes vagyok, mert ikrek, de sokszor én is csak az első délelőtti alvásuk alatt szedem magam rendbe (10 körül), addig vegetálok :)
2020. dec. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, villámgyors felöltözéssel kezdek. De, ha neked így kényelmes (és még a férjedet sem zavarja), akkor nehogy máshogy csináld! Éljen a kényelem 🥳
2020. dec. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%

Hát mondjuk nálunk csak egy rendszer vált be. Akkor kelek amikor a férjem, ő megy dolgozni, én meg addig rendbe szedem a lakást mire kel a gyerek.

Kbszott fáradt vagyok, de napközben a gyerekkel kell tornászgatni meg egyéb fejlesztő feladatokat csinálni mert sajnos van vele kis probléma, így napközben nem lenne időm pl főzni vagy felmosni, begyujtani és társai.


Szóval kelek 3.40kor, a gyerek kB 6.30kor szokott. Addig persze feloltozom, sőt vannak napok amikor sminkelek is mert a szemem alatti karikák már szinte lilák, valahogy eltakargatom.. 😀

2020. dec. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én valahogy nem szeretek pizsamában járni itthon, felöltözve energikusabbnak érzem magam.
2020. dec. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is dettó, mint Te. 🤷🏻‍♀️

A köntös meleg, pihe-puha. Akár egész nap maradnék is így. Ezért a napirend legbiztosabb része, hogy a reggeli után azonnal indulunk egy kis sétára. Akkor ugye muszáj rendbeszedni magam, és nekem ekkor indul az aktív napom. Ha nem sétálunk, komolyan még elmosogatni sincs kedvem.

2020. dec. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nekem kell menni a gyerekekkel az iskolába, akkor simán leülök pizsiben dolgozni. :) 10 óra körül meg beiktatok egy öltözködési szünetet. :D Ez GYED alatt is így volt. :)
2020. dec. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%

Én ébredés után egyből megyek wcre, és utána egyből öltözök fel.


Nem tudom úgy elkezdeni a napot, hogy pizsama van rajtam.


Utána reggeli, és kezdődhet a nap.


Mivel káros szenvedélyem nincs (se cigi, se kávé..), ez a reggeli rutinom. Ezen nem tudnék változtatni.

2020. dec. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is mint a 4-nél. Sokszor van, hogy 11-ig döglünk a gyerekkel pizsiben az ágyban és mesét nézünk, reggelizünk stb (9 előtt sosem kel fel de van, hogy csak fél 11-kor). Ha reggel olyan van, mint pl ma is hogy jött a futár 8-kor, akkor felkelek, felöltözöm és sokkal tettrekészebb vagyok, sokszor edzem is ilyenkor reggel mielőtt felkel a kislányom, menőbb reggelit csinálok stb. A pizsiben maradás nálam egy csapda amibe úgy bele tudok kényelmesedni, hogy elmegy a fél nap semmittevéssel 😅
2020. dec. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyi idős, de nálunk mikor nagyobb lett, megváltozott a dolog. Már most felkelünk, fogmosás, felöltöztetem aztán öltözök én is
2020. dec. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Sikerült felöltözni! XD bár véletlenül rövidnadrágot vettem ki, de majd ráveszek valamit, ha megyünk ki. :DDDD
2020. dec. 3. 09:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!