Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért tagadjátok le, hogy az...

Miért tagadjátok le, hogy az egyik gyereketeket jobban szeretitek a többinél?

Figyelt kérdés
2022. máj. 19. 19:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy az egyiket jobban szeretem, mint a másikat.

Akármilyen hihetetlen, teljesen egyformán szeretem őket. Hozzáteszem mindegyikőjüknek más az erőssége, gyengesége, más-más tulajdonságuk miatt szeretem őket. De ha választanom kellene nem tudnék!!!

2022. máj. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Másképp és másért szeretem őket, de egyiket sem kevésbé. Ha belegondolok, hogy választanom kellene közülük, azt amelyiket jobban szeretem, egyszerűen képtelen lennék döntést hozni
2022. máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Attól, mert a te szüleid idióták voltak, még nem mindegyik szülő az.
2022. máj. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Miben fogadunk, hogy megint egy tökéletes életű gyerekmentes, aki mást sem csinál, csak a gyerekesekkel foglalkozik? :D
2022. máj. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Normális esetben mind a két gyerekedet ugyan annyira szereted..
2022. máj. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Anya bevalottan engem szeret jobban mint a batyamat
2022. máj. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Nyugi, nem mindenki hazudik. Anyukám elég sokszor elmondta és éreztette, kit szeret a legjobban közülünk... Jó volt így felnőni, na.
2022. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Mi hárman vagyunk, anya sosem éreztetett olyet szerintem, de az egyik tesóm állítja; én vagyok a kedvence, a másik tesóm állítja hogy őt szereti legkevésbé. Szerintem meg van olyan akivel hármunk közül kevésbé egyezik az érdeklődési köre, vagyok én aki már nem él otthon vagyis sokkal kevesebb a súrlódás, de mindannyiunkat ugyanúgy szeret, segít és a mai napig gondoskodik rólunk ahol csak tud pedig felnőttek vagyunk már mindhárman.
2022. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Mert valóban egyforma mértèkben szeretem őket?

Talán ezèrt


( nem ugyanúgy!!!! Teljesen mások és a szeretetnyelvük sem egyezik)

2022. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem minden szülő szereti ugyanannyira a gyerekèt. Nàlunk kèt dèdanyàmnak ès egyik nagyanyàmnak kifejezetten az elsőszülöttje volt a kedvence.

Nekem sok okbòl csak egy gyerekem van, de örülök ennek, mert nagyon rossz lenne, ha nem tudnam minden gyerekem ugyanannyira szeretni.

2022. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!