Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Autista gyereketek mikor és...

Autista gyereketek mikor és mennyire vált agresszívvá?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 20. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Kb 3 éves korában vált agresszívvá a felnőttekkel szemben. Addig az önbántalmazás volt jellemző.

Velem , apjával, nagyszüleivel, óvónőkkel,pszichológusával szemben agresszív.

A gyerekekkel a legritkábban,tőlük fél.


6 éves Asperger szindrómás kislány.


Engem (anyukáját) volt már, hogy komolyabban is összevert (bármily hihetetlen), csupa kékfolt voltam.

2022. ápr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Ha agressziv le kell nyugtatozni
2022. ápr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
2. Ez a szakterületed?
2022. ápr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

3 ès 4 èves kora közt volt nagyon agresszív. Vannak hegek a karomon, ahol megharapott. Nagyon elszùrtam, mert volt, hogy megütöttem, azòta is bànom. Harapàsròl àttèrt ütèsre, aztàn csìpett, most màr csak csúnyàn beszèl, de azt is egyre ritkàbban, ès egyre kevèsbè csùnya szavakat hasznàl. 4 ès 5 èves kora közt volt egy rövid időszak, mikor bosszùbòl a földre pisilt, pedig 3 èves kora òta nem pelenkàs.

7 èves fiù.

Sosem fèlt senkitől, de azt utalta, ha idegen jön a hàzba, visìtott. Közterületen nyitott ès kedves volt velük.

2022. ápr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Autista vagyok. Rengeteg másik autistát ismerek. Egyikünk sem volt agresszív soha és nem visítoztunk. Elhiszem, hogy ilyen is van, de nem mindegyikünk Esőember.
2022. máj. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
5! Nem ez volt a kérdés!
2022. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
6. Nem írta oda, hogy ő semmikor. De reméljük, így már a gyengébb képességűek is megértik 🤷‍♀️
2022. máj. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%

“5! Nem ez volt a kérdés!”


Elfogadhatatlan ilyen formában a kérdés. Azért merészeltem autistaként hozzászólni. Azt sugallja, hogy mindannyian kötelező jelleggel előbb-utóbb agresszívan viselkedünk. Elhiszem, hogy ez téged nem zavar, de minket igen, ugyanis vannak érzéseink.

2022. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Én is autista vagyok. Sosem voltam agresszív. Ellentétben a primitív nem autista kortársaimmal.
2022. máj. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!