Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vesztél már össze/volt már...

Vesztél már össze/volt már nézeteltérésed vagy konfliktusod másik gyerek szülőjével?

Figyelt kérdés

Pl. játszótéren, bölcsiben/óvodában/iskolában, vagy akár csak jóbarát/cimbora gyerek szülőjével, stb.

Kerültél már konfliktusba másik gyerek anyukájával vagy apukájával?

Ha igen, mi volt a kiváltó ok, és hogyan zajlott, és hogyan lett lerendezve a balhé?



2022. máj. 21. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

A játszón egy apuka indult felém, mert levettem a kicsi lányát a csúszda aljából.

Vártam, hogy ők tegyék, mert a fiam leakart csúszni, vártam hátha oda jönnek levenni, de semmi mikor megtettem a piás apa oda rohant és vissza tette, hogy még pici. Látszott rajta, hogy lecsapna.

Én is vissza tettem volna amikor a fiam lecsúszik.

2022. máj. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Kábé:

Mentem koliba,vártam Pesten a buszmegállóban.

Nem akartam nagy tömegben lökdösni,és ezért a utcaszélén mentem megnézni hogy mikor jön a busz ugyebár..

Erre jön a hülyegyerek háttal,és csak annyi volt hogy csak megfogták hogy nehogy fellökjön a úttestre...

És a hülye apja elkezd ottan fenyegetőzni hogy így széljel ver,meg "Mi az hogy megfogom a kislányát?!!"

(Mielőtt torkomnak esnének,csak alkarommal jeleztem,és csak minimálisan fogtam hátát ,és nem löktem fel stb)

2022. máj. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Igen, többször.

Legutóbb a gyerekeimmel lementünk a játszótérre, vittünk magunkkal 2 kis markoló autót meg homokozós cuccot. Pár vödör, lapátok, szita, stb.


Játszottunk, a gyerekeim nem irigyek, megosztották a többi gyerekkel a játékaikat. (Egy másik családnál volt még homokozós játék és az ő játékával is játszott mindenki) Kb. 8-10gyerek volt ott.


Jött egy nő meg egy kisfiú és elvette a kisfiú a fiam markolóit. Szépen kértem tőle vissza de nem adta oda, kértem a nagymamáját, hogy kérje el, mire azt a választ kaptam, hogy vegye el a kisfiú magának, ha meg nem tudja elvenni az az ő baja.


Ekkor már a fiam sírt.


Nagyon felbosszantottam magam és mondtam a nőnek, hogy azonnal lépjen közbe mert bár én még sosem neveltem meg más irigy önző kolyket de most meg fogom és azonnal kérjük vissza a jatekainkat. Akkor a nő csak annyit mondott, hogy ja, nem tudtam, hogy a maguke. Mondtam, hogy na akkor most már ezt is tetszik tudni és legközelebb lehet sajátot is hozni.


Tudom, ennél nagyobb bajom ne legyen de amúgy ez nekem egy ilyen vesszőparipám, hogy egyes szülők miért nem visznek a gyereküknek játékot a játszótérre? Nekem sem könnyű lecipelni de hát a gyereknek meg kell.. ez van.

2022. máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

2-es vagyok

Megfogtam*

2022. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%

Amikor a fiam elsős volt, egy felbőszült apuci lefogyatékosozta a gyerekemet, mert állítólag a napköziben megkökte az ő kis hercegnőjét, miután a kislány beszólogatott a fiamnak. Apuka meg jött hozzám üvöltve, fenyegetőzve.

A poén az, hogy két nappal később kiderült, hogy a fiam meg sem lökte a kislányt, csak visszaszólt valami elég csúnyát, amin a leányzó felhúzta magát.

2022. máj. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!