Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hiányzik az anyukám, mit...

Hiányzik az anyukám, mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Rájöttem huszonévesen, hogy rossz pályát választottam magamnak,többek között nem is én voltam aki döntött,hogy érettségi után merre menjek,hanem a szüleim. Most vágre tudom,hogy mi lenne a nekem való szerintem,s ezt anyukám nem fogadja el. Nagyon erősen nem akarja ,szabályozni próbál.mert abban nincs jövő, s úgy is csak azért akarok váltani mert menekülök a tanulás elől, ez nem igaz. Volt egy vitánk és azóta nem áll velem szóba,semmi durvát nem mondtam neki,csak hogy mást szeretnék csinálni,mert most nem vagyok boldog.

2015. júl. 2. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vagy anyád lesz boldog és neked lesz szar, vagy te leszel boldog és anyád nyomja a lelki terrort. Révén, hogy ez a te életed és nem az övé, legyél önző és valósítsd meg az álmaidat inkább.
2015. júl. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád úgy viselkedik, mint egy éretlen gyerek és azt akarja, hogy az ő életét éld gyakorlatilag a saját életeddel zsarol.

Én meg azt mondom, hogy ez a te életed és ha anyádnak nem fontos, hogy te mit akarsz és neked, mi a jó és, mi tesz boldoggá akkor duzzogjon, fújja föl magát de nehogy már beáldozd az életed mert ő értetlen és önző.

Lelkifurdalásod meg végképp ne legyen emiatt mert nem neked kéne lennie.

2015. júl. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!