Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, a Ti gyereketek apja...

Anyukák, a Ti gyereketek apja mit szólt ehhez?

Figyelt kérdés

Szóval..

A volt párommal már több éve együtt voltunk, amikor teherbe estem tőle. Nagyon örültünk neki mindketten, mert szerettünk volna babát. Aztán a kicsi születése után a kapcsolatunk megromlott, később jött haza, vagy ha nem, akkor órákat töltött a konyhában, amíg én bent voltam a babával.

Aztán 7 hónapos korában úgy döntött, hogy nem csinálja tovább és elhagyott minket. Havonta egyszer látogatja azóta, de akkor is max 1-2 órára csak..

Kis Hercegnőm 2,5 éves.

Nekem van egy új kapcsolatom, nagyon jól megvagyunk, a lányomat is szereti, úgy törődik vele, mintha a sajátja lenne, és a kicsi azt mondja neki, hogy apa, persze ez a volt páromnak nem tetszik, pedig Ő alig foglalkozik a kicsivel, szinte alig ismerik egymást.. Nektek mit szólt ehhez a gyerek apja? Nagy vita volt ebből, mintha én tehetnék arról, hogy nem foglalkozik a saját gyerekével.



2018. jan. 22. 23:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem esik neki rosszul, hogy a tulajdon gyereke más szólít apunak, inkább csak az egoját bántja. Féltékeny az új párodra.
2018. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont leszarnám, hogy mit gondol, megmondanám neki, hogy a gyerek azt nevezi az apjának, akit annak érez. Teljesen jogosan.
2018. jan. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele nem éri meg egy ilyen ember miatt stresszelni. Meg mondod neki hogy azért mert csak azt el van intézve.
2018. jan. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Az én gyerekem apja az, aki felneveli, aki mellette van, aki gondoskodik róla és törődik vele, aki őszintén szereti, bármit megtesz érte, elég időt tölt vele, és érdeklődik iránta.

Aki csak spermát adott hozzá, a továbbiakban pedig letojta, azt nem apának hívják, hanem két lábon járó pénisznek. A genetikai kódján kívül semmi köze a gyerekemhez.

2018. jan. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Utolsoval teljesen egyet ertek. En mint gyerek ugy irom. A verszerinti apammal kb 4-5 orat beszelgettem 20 ev alatt. Az igazi apamat annak tartom aki felnevelt foglalkozott velem es szeretett. Attol mert valaki megcsinalja a gyereket aztan lelep attol meg nem lesz apa.
2018. jan. 23. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Tuti elküldeném a fenébe a volt páromat!!

Megmondanám hogy ne is nevezze magát apának,mert egy apa nem igy viselkedik! És majd a gyerek eldönti hogy kit érez annak

2018. jan. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kiröhögném.


Párom a mostohaaját is apának hívja, mert 3 éves kora óta ő nevelte.


Az igazi apjával is jóban vannak, de ő sajnos csak hétvégenként látogathatta.

2018. jan. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6%

Azért az is érdekes, hogy több éve együtt vagytok, és pont a gyerek születése után romlik meg a kapcsolat.

Hát persze, naná, hogy a férfi a hibás.

Nem az anyuka, aki leszarja ilyenkor a férjét nagy ívben, minden értelemben.

Új "apuka" még próbál megfelelni, aztán ki tudja, meddig bírja ő is egy ilyen nő mellett....

2018. jan. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Szegény, szeggééééény férfiak, akiknek szedni kell a sátorfáját miután megszületik a gyerek, hogy visszaoldalogjanak a független kis életükbe, míg a kcsg nő ott marad a gyerekkel egyedül, mert az a szívtelen kva nem volt képes a hím farkán pörögni naponta kétszer. Ez hallatlan! Remélem azért csóró pasi elboldogul valahogy és talált már magának egy jószívű gimis kislányt aki nem bánik vele ilyen cudarul!


Kérdező, számodra ezen mi a kérdés? Mi az, ami nem egyértelmű?

2018. jan. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Nyolcas és kilences versenyzőnek férfiként üzenem, hogy az apukának nem a konyhában kell ücsörögni, hanem beszállni gyerek ellátásába. Én amikor a munkából hazaértem, magamra kötöttem egy kenguruban a kisfiamat és elmentünk sétálni. Anyát meg elküldtük barátnőzni, és kikapcsolódni hogy az egész napos robot után legyen ideje egy kicsit fellélegezni. És finom célzással még fittness terembe is beírattuk, hogy mihamarabb nyerje vissza a régi alakját.

És amikor a babát közösen megfürdetve lefektettük, akkor láss csodát, volt kedve egy kis etye-petyére is az ágyban. Nem egy segítség nélkül maradt, leharcolt nő esett be az ágyba fél tízkor.

2018. jan. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!