Kandida vagy Erika?

Figyelt kérdés
Melyik tetszik jobban?

2022. máj. 22. 08:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%

Idióta az is, aki engedélyezi.

De addig nem nagyon kell félni, míg valami sorozatban nem halljuk, vagy valami zs kategóriás celeb így nem nevezi a gyerekét. Utána lehet lenne pár belőle.

2022. máj. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy nem az az eredete, de attól még mindenkinek a gomba jut róla eszébe, nekem is. És azt is tudom, hogy kellő kreativitással és "gonoszsággal" minden nevet lehet csúfolni, de ez annyira adja magát, hogy ha valaki bemutatkozna ilyen néven, lehet kitörne belőlem ott helyben a röhögés. Szóval ha nem akarsz vele kiszúrni, akkor Erika.
2022. máj. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ, hogy mennyire akarod megszivatni a saját gyerekedet, de úgy egy életre. Ha nagyon, akkor választhatod a Candidát....
2022. máj. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%
Candida albicans = fehér fénylő gomba. Szóval... Erikát add inkább.
2022. máj. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%

Ha elvonatkoztatunk a candida hüvelygombatol (ami nehéz azért valljuk be) akkor csengesileg szép név lenne.

De most komolyan.. Kovács Candida.. Mi jut eszedbe? A hüvelygomba...

2022. máj. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
81%
Erika
2022. máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik a Kandida név, szazszor inkabb mint egy oreges Erika.

.

.

Ilyen valaszokra szamitassz? mert ezt nyilvan senki nem fogja irni, ugyanis botranyos, hogy egyatalan engedelyezve van ez a nev. Vagy mi a celja ennek a kerdesnek?

2022. máj. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
NEHOGY KANDIDANAK NEVEZD KONYORGOK,bar szntem nincs is kit. Az elozo kerdes a kategoriaban az volt hogy nem erti hogy hogy lehet ez elfogadott😂 Szerintem legyen pikkelysömör, annak olyan jo a hangzasa.
2022. jún. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!