Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van e olyan név az MTA listáró...

Van e olyan név az MTA listáról ami szerinted nevetséges illetve sosem adnád gyerekednek?

Figyelt kérdés

Egy korábbi kérdés ihlette a kérdésemet.

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..

Szóval az MTA-ban van egy csomó hihetetlen "név" és érdekelne kinek mi az a kategória ami teljesen abszurd és vállalhatatlan név. Fiú és lány neveket is írhattok sőt írhattok sokat is.:)



2022. jún. 3. 22:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%
Kandida, Leokádia, Bekény, Lolita és lehetne hosszan sorolni.
2022. jún. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
96%
Orália, Szixtin, Életke, Vérbulcsú, Volfrám, Üllő, Őzike, Küllikikki.
2022. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%
Kandida (egészségtelen bőrelváltozás?), Ünőke (nagyon hasonlít az ülőkére, és még azon felül is túl fura nekem sajnos), Nyeste (ez is elvileg lánynév, de nagyon nem hangzik annak. Semmi nőiesség nincs benne; és még névnek se hangzik sajnos.) Meg egyszer mintha láttam volna olyat, hogy Kövecs, nem tudom, fiú-e , vagy lánynév, de nem adnám. Olyan jelentéktelennek tüntetné fel a viselőjét szerintem sajnos. Hogy csak egy kicsi, jelentéktelen kő, ami nem tud hatással lenni a környezetére, csak továbbpattog, ha belerugnak véletlenül v direkt is akár. Vérbulcsú is tényleg nagyon rossz; meg van még egy pár, amin meg lehet ütközni. Ja igen, pl Zizi elvileg hivatalosan bejegyezhető női név, olyan ez a név, mint a zizzent. (Szegény gyerek.) Meg a Lulu, ez nagyon borzasztó, nem nőies, és túl gyerekes, túl becenévszerű, és nagyon nemszép hangzása van sajnos. :S
2022. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%

Kunigunda

Bulcsú

2022. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
95%
Nagy %-ban vannak, amiket nem adnék. De nagy "kedvencem" az Amondó. Elképzelem, ahogy bemutatkozik... és már jön is a megállíthatatlan röhögőgörcs.
2022. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Vulkán. Létező név!
2022. jún. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
81%
Nálam mar a Keve, Kende, Zétény, Zente is a borzalom kategória.
2022. jún. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Most találtam egy lánynevet, hogy Firtos. :):) Aranyos :S :) :)
2022. jún. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
30%
*Főbe,meg Zejnep nevek is aranyosak. :) Fibiként ha lenne leírva a Phoebe , akkor úgy jó lenne nagyon, hasonló lenne, mint a Fanni, szóval aki ilyesmi nevet akar adni, az akkor jegyeztesse már be légyszi a Fibi-t is, necsak a Főbe legyen már ott pls. :):) Zejnep meg Zejna változatban egyenesen király, úgy már csodaszép !! :)
2022. jún. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
30%
*mármint, itt nem ironizáltam, a Fibi meg a Zejna már tényleg jók nagyon
2022. jún. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!