Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Program gyerekkel mára, ahol...

Program gyerekkel mára, ahol nincs csilliárd ember?

Figyelt kérdés
Valami szabadterire gondolnék, mint pl. a veresegyházi medveotthon, de ahol nincsenek iszonyú sokan. Van remény?😀(6 éves a gyerek)
2022. jún. 6. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nincs :D
2022. jún. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát, én is erre gondolok…😭
2022. jún. 6. 10:13
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
valami arborétum? pl. Tata mellett az agostyáni? ott biztos nincsenek sokan, mert nem olyan “látványos” mint a beketrecelt, fekvő, vergődő medvék és farkasok. de sétálni, beszélgetni, nézelődni, együtt lenni ott is lehet. viszont a tatai tavat nem ajánlom mert ott is hering party van ilyenkor.
2022. jún. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Geocatching. Van honlapja is. A lényeg hogy valahol( egy rakás helyen városban, vidéken, vadregenyes tájon) el van rejtve egy doboz és csak GPS adatot kapsz meg,meg leírást hogy mikre figyelj ha megakarod találni. Közben van aki úgy csinálja ezt a kincskeresést,hogy legyen látnivaló. Le vannak írva hogy milyen nehézségi fokozatú az adott doboz megtalálása és hogy mekkora távot kell bejarni, ekkora gyerekkel a legkonnyebbet választanám. A lényeg hogy vigyetek valamit ami nektek már nem kell, valami apróság aminek más orolne( kinder jatekfigura,radír stb.) Mert a dobozba az előző megtalalo belerakott valamit amit kivehetsz de cserébe neked is ott kell hagyni valamit a következő megtalalonak. Jó szórakozás.😉
2022. jún. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
2022. jún. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Merre laktok?

Mi tegnap túràztunk picit, majd Péliföldszentkereszten az ökocentrum játszóterén voltunk. Ott ettünk, fagyiztunk..


Meglepett, de senki sem volt, majd 3 gyerekkel és 2 gyerekkel jöttek utánunk.


Talákoztunk ismerős biciklitúrázókkal is.


Ez egy igen csendes program volt, meg is lepődtünk, ( de nekünk ez most így jobb is volt, mert haláleset történt a családban szombaton)


Egyèbként valami lazulós napot terveznék mindenképpen.

2022. jún. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Óbudai gyerek sziget. Nincsenek vészesen sokan.
2022. jún. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi az a program gyerek?
2022. jún. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket, végül medveotthon lett, voltam ott a gyerek születése előtt. Ő választotta, de szerintem soha nem megyek oda vissza. Undorító az a lehúzás, ami ott megy, és nem könnyű az állatokra koncentrálni, mikor a járda túloldalán mindenféle faxság van. Áh, nem is részletezem. Amiket irtatok, azokat sorra vesszük majd. Tudom, mi a geocaching, de eddig nem jutott eszembe, hogy a gyerekkel, az is szuper!
2022. jún. 9. 20:37
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os, részvétem! Jó, hogy kicsit nyugodtabban tudtatok lenni…
2022. jún. 9. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!