Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császár után mennyi ideig...

Császár után mennyi ideig maradtatok a kórházban?

Figyelt kérdés
Hétfőn hajnalban volt a császárom,és ma délelőtt mehetünk is haza. Nekem kicsit kevésnek tűnik ez a 2 nap császárnál.(nincs semmi probléma se a babával sem velem,mindketten rendben vagyunk)
2022. jún. 8. 05:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

36 óra. Covidos volt a, szomszédban. A közös fürdő miatt kontaktok lettünk, így, hazaküldtek.

Ha a gyerekorvos nem ragaszkodik hozzá, hogy ott kapja a bcg oltást a gyerek, akkor 24 óra után engednek ki.

2022. jún. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%

48 óra a sztenderd, de ez kórháztól is függ.


Az 1-es szerintem nem itthon szült, Magyarországon nincs olyan, hogy 24/36 óra után hazaküldenek. Ráadásul a covid miatt még szigorúbb eljárást is alkalmaztak. Ha kórházban valaki kontakt lett, attól még nem küldték előbb haza a betegeket, a covidost külön helyezték és a kontakt személyeket max csak tesztelték megfelelő idő elteltével. Ezt a gyermekágyas osztályokon meg még komolyabban vették. Nem beszélve arról, hogy minden kórházban érkezéskor végeznek /végeztek gyorstesztet a kismamáknál.

2022. jún. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
48 órát. Örülj , hogy hazaengednek, sokkal könyebb a felépülés otthon, mint bent.
2022. jún. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedden délben volt a császár, és szombaton jöhettünk haza. Kb 4 nap.
2022. jún. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél 8 napot voltunk bent, de leginkább azért, mert a kislányom besárgult.

Másodiknál 24 órával utána hazakértem magam, hogy látogathassam a kisfiam, akit születése után nem sokkal át kellett szállítani másik kórházba.

2022. jún. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
3 napot voltunk, mert éjszaka császároztak, ha délelőtt lett volna, akkor nekem is 2 nap lett volna, de mégez is sok. Az ápolók leterheltek, alig van segítséged, nem tudsz úgy pihenni, mint otthon. Nekem megváltás volt, hogy hazamehettünk.
2022. jún. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

2 éjszakát.

3mat kellett volna, de a dokit megfűztem h hazamehessünk

2022. jún. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok, itthon szültem, vidéki megyeszékhelyen novemberben.

Hatalmas fejetlenség és pánik volt a covidos anyuka miatt, őt aznap este el is vitték, hozzánk csak szkafanderben jöttek be az orvosok, kaptam egy kupac babaruhát, hogy oldjam meg a gyerekem ellátását, a nővérhívóra nem reagáltak, a szobát nem hagyhattuk el.

2022. jún. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#1 Azért ez durva,miaz hogy nem reagálnak a nővérhívóra?Meg hogy old meg,azért vannak hogy segítsenek.
2022. jún. 8. 09:16
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Kivéve, ha "leprás" vagy. Mert minket úgy kezeltek. Nem a gyermekágyi osztályon voltunk, hanem elkülönítve a nőgyógyászaton.
2022. jún. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!