Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit segít a párotok/férjet...

Mennyit segít a párotok/férjetek a gyermeknevelésben?

Figyelt kérdés

Szinte minden feladat rám hárul. Sajnos a férjem semmiben nem segít. De még a gyerekkel sem ül le játszani, csak ha mondom neki. Azt is közben úgy, hogy a telefont nyomja mellette, mert azon is csak a játék megy. Ha pedig azon kapja, hogy éppen hisztizik, vagy bármi egyéb, rákiabál, mert szerinte ebből tanul a gyerek. Úgy érzem, hogy nem neveli kellőképpen, vagy úgy ahogy gondoltam, hogy fogja. Mindenre én tanítom meg, én foglalkozok vele. Már többször beszéltem vele erről, de a helyzet változatlan. Szereti, de nem foglalkozik vele. A telefon mindennél fontosabb (nálam is)...

Csak szimplán érdekel, vannak-e még sorstársak, vagy pont ellenkezőleg, segítőkész párotok van.


2022. jún. 13. 22:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
Nekem a gyerek nevelésen kívül semmibe nem segít!Pl.mosogatás,takarítás ,főzni ritkán főzött hétvégén,de miota házat vettunk minden szabad idelye a felújításra megy.Természetesen a gyerekkel szívesen van,hisz az apja.Pedig nagyon sokat dolgozik. :(
2022. jún. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem a férjek gyöngye, sok vitánk is van, de lényegében akkor javult sokat amikor nagyobb lett, úgy ovis kb. Most már magának akar mindent, furdetni, altatni, olvasni, legózni. A hiszti el semmit nem tudott kezdeni, kb ő is gyerek lett, bepánikolt és két férfit kellett kimentenem a pácból. Én se erre számítottam, nehéz is volt elfogadnom, de mióta nincs hiszti, tök átlagos család vagyunk, nekem is egyre több szabadidővel
2022. jún. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
A háztartásban nincs szükségem segítségre. A gyerekkel kapcsolatos bármilyen tevékenységben részt vesz. Igényli is és szereti is a gyerekkel foglalkozást. Nagyon jó apuka.
2022. jún. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
A rákiabáláson kívül az én férjem is ilyen, csak ő tiktok videókat néz játék helyett... Mondhatni egyedül nevelem a lányunkat.
2022. jún. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%

Miért maradtok ezekkel az "emberekkel"?

Telefonozzon egyedül, és keressetek apát ezeknek a gyerekeknek! Megéri változtatni, ha valami ennyire nyilvánvalóan szar.


Az én férjem él-hal értük, kérés nélkül játszik, pakol, beszélget, kirándulást szervez, tanítja őket, velük van. Nálunk inkább az a gond, hogy megfeledkezik a telefonról, és néha magával se viszi, amikor megy velük sétálni. Aztán győzöm utolérni, hogy hazaérnek-e vacsira.

2022. jún. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Én nem tudok főzni, most tanulok. Ezért a férjem főz, de ő sem mindig. Nem takarítok most villámsebesseggel a császár miatt,de ő is max felporszivozik és mosogat mosogatógéppel. Viszont foglalkozik a kicsivel, ha itthon van felkel éjjel hozzá, eteti ha kell,fürdeti. Lemegy egy vaba szintjére. Ha ilyen szinten nem foglalkozna vele, akkor elhagynám az tuti.
2022. jún. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Eleve nem érzem úgy, hogy azzal, ha neveli a gyerekeinket, azzal ő nekem segít, hiszen ez a dolga neki is. Egyébként megcsinalja, amit kell, más kérdés, hogy szerintem fontos dolgokban sokszor a "jól van az úgy" álláspontot képviseli, szerintem lényegtelen dolgokat meg hajlamos túlparázni, de hát na, nem vagyunk egyformák.
2022. jún. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg ő veszi ki a nagyobb részt, mióta visszamentem dolgozni. Nem dolgozik kevesebbet, de rugalmas a munkaja és a home office nem csak lehetőség náluk, hanem már elvárás. Így március óta ő van velük, ha betegek illetve ő viszi őket, ha nem.

A házimunka: igyekszik valami alap rendre, így nem panaszkodom, de azért több dolgom van munka után mintha nem otthon dolgozna.

2022. jún. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapos a kisfiunk, 100% anyatejes, így egyelőre legtöbbet nekem azzal segíti, hogy néha beszáll a házimunkába, egyszer-egyszer elmosogat, felporszívoz. Persze a babával is annyi időt tölt, amennyit csak tud, pl.övé a fürdetés. Egyelőre nem panaszkodom, hogy később mi lesz, ki tudja.

Off, de a 3-ast miért pontoztátok le? Rendes választ adott. Vagy azért Mert neki normális férj jutott?

2022. jún. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljes váltóműszakban dolgozunk a férjemmel. A lányunk 6 éves,autista. Ugyanúgy elviszi játszótérre a férjem is, megfőz egy levest, játszik vele,elindít egy/két mosást, elhordja fejlesztésre,stb.
2022. jún. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!