Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Betegség után holnap bölcsibe...

Betegség után holnap bölcsibe vissza, újra köhög - mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Mandulagyulladása volt másfél hete, múlt héten itthon volt velem, de szerda óta igazuábül csak azért, hogy erősödjön kicsit. Tegnap óta megint felszakad ahogy köhög, előtte már csak száraz kucc-kucc volt. Amúgy semmi baja, köhögés is csak reggel. Az orvosi igazolás szerint (szerdán kiadott) holnap már mehetne.


Ti mit csinálnátok? Vinnétek holnap? Dokihoz félek visszavinni, mert ott konkrétan betegekkel találkozik és elkap valamit a várakozás alatt ha nincs is baja. Tartsam még itthon pár napig?


Súlyosbító tényező, hogy 33 hetes terhes vagyok, pihennem kéne, de mióta itthon van, lehetőségem sincs rá, így néhány napja elkezdődött ez a vége felé esedékes derékfájás, nyűgösködés, stb - amihez szerintem még korán van...


2010. szept. 19. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Kérj időpontot az orvsotól, és akkor nem kell várakozni, vagy csak hívd fel, hgoy bevidd-e, vagy csak adj köptetőt? Mindenképp beszélj az orvossal, mert ha beteg, nehogy végigfertőzze a társait.


LEnne egy kérdésem (ne haragudj meg érte, csak nem értem): hogy járhat bölcsődébe a gyerek, ha te terhes vagy, vagy még dolgozol?

2010. szept. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem is hívd fel a dokit és kérdezd meg mit csinálj. Az első válaszolónak üzenném,hogy addig járhat bölcsibe a gyerkőc, amíg az anyuka újra nem lesz gyed-en, vagyis a második baba 5 hónapos koráig. Ja és anyukának táppénzen kell lennie.
2010. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma nem vittem, meglátjuk - egyenlőre nem köhög... Du felhívom a dokinőt, elmondom mi volt, de be így nem viszem hozzá a fentiek miatt. Majd elmondja teefionon mit javasol.


A bölcsi elég spéci a mi esetünkben. Most is dolgozom napi nlhány órában és a második mellett is figik, szerencsére csak itthonról. Így ugyebár hivatalosan foglalkoztatva vafyok és nincs akadálya hogy bevegyék. Munkámból adódó szerencse, hogy van erre mód, ritka nagyon, tudom.

2010. szept. 20. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!