Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyek azok a női virágnevek...

Melyek azok a női virágnevek amik számotokra még vállalhatóak és szépek is?

Figyelt kérdés
Keresek virágneveket de ahogy nézem az mta-s listát alig találok valami normálisat, nem hogy külön virág neveket, annyira sok fura van viszont virágnevek nem szúrták ki még a szemem. Magamtól nem tudok egyet sem sajnos, nem ugrik be pedig biztos van amire azt mondom ha meglátom, jé tényleg...Viszont tudom, hogy némelyik névre szokták mondani, hogy kisbabának még elmegy felnőttnek gáz dolgot és ezt szeretném elkerülni de virágneveknél nem tudom hogy van ez :D. Először is szeretném ha sok virágnevet felsorolnátok és utána írnátok, hogy melyik számotokra az ami még vállalható és szép lány név.

2022. jún. 18. 00:58
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
89%
Flóra, Jázmin, Virág, Hajnalka, Viola, Ibolya, Gyöngyi, Margaréta, Aranka
2022. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a Kamilla volt toplistás név (de a férjem leszavazta :D) ha lesz még egy kislányunk, akkor a Flóra az esélyesek között lesz
2022. jún. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
87%
Jázmin
2022. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
88%
Viola
2022. jún. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem viragnevek közül hangzásra a legszebb a Kamilla, ha lányom született volna, ezt adtam volna.

Ismertem nagyon régen egy Kamilla nevű lányt, tinik voltunk, amikor találkoztunk, miatta tetszett meg szerintem ez a név.

Tetszik még a Jázmin, Lili, Hajnalka, Pálma is, adni viszont a Pálmát adnám ezek közül, a többi nekem már kicsit túl gyakori.

2022. jún. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
89%

Amik tetszenek és adnám is:

Kamilla

Hanga

Levendula

Liliom

Rózsa

2022. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a Borbolya is belefér még az adhatóak közé, ha sokaknál a Bodza/Boróka okés még.
2022. jún. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
88%
Viola,Róza,Hajnalka,Hortenzia, Jácinta, Jázmin, Orchidea, Virág, Tűzvirág, Napvirág, Erika
2022. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
89%
Flórát adnám, ez volt a választott lánynevem, csak nem lett lányom. Tetszik még a Kamilla, Imola, Viola (férjemnek az Angelika tetszett, ami szintén növénynév is). Önmagában a Virág is teljesen vállalható, nekem a -ka becézős virágnevek nem tetszenek pl. Hajnalka, Boglárka, meg az ilyen nagyon erőltetettek, hogy Orchidea meg Vanília, na azok abszolút nem. A Banánvirág és társai meg egyenesen vicc kategória.
2022. jún. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Gyöngyvirág
2022. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!