Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Krisztina adnátok lanyotoknak?

Krisztina adnátok lanyotoknak?

Figyelt kérdés
Persze ez ízlés kérdése de úgy kérdem, hogy vállalható e manapság és nem ódivatú? Nekem hirtelen a Kriszta tiszta gyagya jut eszembe és kicsit tartok hogy ezzel fogják gunyolni de vegulis bármilyen nevet tudnának gunyolni. Melyik becezese tetszik jobban, Kriszta vagy Kriszti? Vagy ez olyan név amit nem kell becezni, önmagában is szép? Volt 1 tanárom akit így hívták régen senki nem cikizte a nevet egyszerűen Kriszta néni volr.:) ezt néztem ki amúgy. Ritka vagy gyakori mellesleg?

2022. jún. 19. 06:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben divatnév volt, mostanra kiment a divatból, ezért adható. Divatnevet nem adnék. Nekem tetszik még a Noémi, a Kinga, a Jázmin - ez most divatnév, szeretem azokat a neveket, amiket nem lehet becézni. A vezetéknévtől is függ, hogy passzol-e hozzá.
2022. jún. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Igen, szép név
2022. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, aki pár éve ezt a nevet adta a gyerekének.
2022. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem szép a túl kemény mássalhangzók miatt, krsztn.
2022. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!